Pasifik Akademi Estetik ve Güzellik Merkezi – Adana

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
18 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 689 kez okundu.

Adana güzellik merkezlerinden Pasifik güzellik salonu birçok uygulaması ile müşterilerine hizmet verirken, estetik ve güzellik uzmanlığı eğitimleri ile sektöre de katkı sağlamaktadır.

Adanada güzelyalı mahallesi Adnan Kahveci bulvarında yer alan Pasifik akademi güzellik merkezi Kryo kabin, kryo lipoliz, lazer epilasyon, cilt gençleştirme, kalıcı makyaj, yağ azaltma, kırışıklık giderme gibi güzellik uygulamaları ile hizmet veriyor. Adana da güzellik uzmanlığı eğitimi dendiğinde de akla gelen merkezlerden olan Pasifik akademide estetik ve güzellik konularında eğitimler de verilmekte olup bu alanda güzellik uzmanları yetiştirilmektedir. Eğitim sonunda başarılı öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı güzellik uzmalığı sertifikası verilmektedir.
pasifik-akademi-adana-güzellik
Adana Pasifik akademi güzellik salonunda gerçekleştirilen uygulamalar hakkında veya Adanada estetisyen ve güzellik uzmanlığı sertifka eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi almak için kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

Pasifik Akademi Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Güzelyalı mahallesi Adnan kahveci bulvarı Akcan apartman – Adana
Telefon: 0322 210 00 03 – 0322 210 00 04
Web Site: pasifikguzellik.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git