Prof. Doktor Eksel Kargı Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon – Zonguldak

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
9 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 1.533 kez okundu.

Prof. Dr. Eksal Kargı Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi, Zonguldakta 2012 yılında, Prof. Dr. Eksal Kargı tarafından kurulmuştur ve günümüzde halen hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Kurum Lazer epilasyon Zonguldak dendiğinde değerlendirilebilir bir merkezdir.

1998 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı, 2011 yılında El Cerrahisi Uzmanı ve 2012 yılında Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanı olan Dr. Eksal Kargı, Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim dalında eğitim ve araştırma faaliyetlerine devam etmekte ve aynı zamanda Eksal Kargı Estetik ve Güzellik Merkezinde hastalarıyla ilgilenmeye devam etmektedir.

Aynı anda Nd:Yag ve Alexandrite atış ile çok özel ve konforlu lazer epilasyon başta olmak üzere, ultrason ile cilt ve leke tedavileri, yüz germe işlemleri, saç ekimi, lazer ile vajinoplasti, fraksiyonel karbondioksit lazer ile yüz gençleştirme, bölgesel zayıflatmada son trendler soğuk lipoliz, akustik dalga terapisi (AWT), yüzeyel cilt lekelerinin giderilmesi ve görünen ince damarların yok edilmesi, yara izi azaltma, Ulterapi ile ameliyatsız gergin bir yüz uygulamaları artık Zonguldakta da yapılabilmekte.

Eksel Kargı Estetik cerrahi merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak ve iletişim bilgilerine ulaşmak için eksalkargi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git