Safranbolu Estefit Lazer Epilasyon Merkezi Karabük Gidenler Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

24 Şubat 2020 tarihinde eklendi, 211 kez okundu.

Safranboluda hizmet veren ve adından güzel haberler duyduğumuz Estefit Lazer epilasyon merkezinin en kaliteli bildiğimiz diğer yanı ise Robotx lazer epilasyondur. Robotx Lazer epilasyon sayesinde çok mutlu müşteriler sayesinde sağlam ve kaliteli işler yapılabilmektedir.

ESTEFIT Güzellik Merkezi 2017 yılında Safranbolu, Karabük’te kurulmuştur. Son teknoloji cihazlarla ve tecrübeli personeli ile güvenli, kadın ve erkek danışanlarına acısız ve etkili lazer epilasyon hizmeti sunmaktadır. RobotX Hybrid Alexandrite robotik lazer epilasyon cihazı ve RK 808 Thermal Control buz başlıklı lazer epilasyon cihazları ile hizmet vermektedir.

Daha Fazlası  Este 7 Estetik ve Lazer Epilasyon Merkezi

ESTEFIT Safranbolu’nun en yeni ve en modern iş merkezi Ünal Office Center’da 3. kat 46 numaradadır.

Safranbolu Estefit Lazer Epilasyon Merkezi Karabük Gidenler Yorumlar

Engelli bireyler için bina erişimi kolay ve asansörlüdür. Dolmuş duraklarına 50 m mesafededir ve bina önünde otopark alanları mevcuttur.

ESTEFIT lazer epilasyon hizmeti ile birlikte diyetisyen, bölgesel incelme, cilt bakımı, iğneli epilasyon, microblading kaş tasarımı, ipek kirpik, kirpik lifting, protez tırnak, kalıcı oje, el ve ayak bakımı konularında da dünyaca ünlü markalarla hizmet vermektedir.

Daha Fazlası  Sibella Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu - İzmir

Adres: Adnan Menderes Bul. Ünal Office Center Kat:3 No:46 (Burger King üstü)
78600, Safranbolu, Karabük

Telefon: 0370 712 0370 – 0537 423 4373 – 0554 168 0678

Konum: 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git