Salon Saten Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – FSM Bulvarı Bursa

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
1 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 1.019 kez okundu.

Bursa FSM bulvarındaki bir diğer lazer epilasyon ve güzellik merkezi Salon Saten‘dir. Nilüfer ilçesi Fatih Sultan Mehmet bulvarında lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile hizmet veren Salon Saten güzellik salonu FSM camii yanında yer almaktadır.

Salon Saten Lazer epilasyon merkezinde lazer epilasyon uygulamaları alexandrite lazer epilasyon, cynosure 5500 ve diode lazer cihazları ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca normal epilasyon işlemleri de yapılmaktadır. Cilt bakımı, dermabrozyon, botoks, parafin, ellere ve ayaklara bakım, cilt temizliği, bölgesel incelme, apne tedavisi, masaj keyfi, cilt yenileme ve temizleme, özel ağda işlemleride Fsm Salon Saten Güzellik Merkezi hizmetlerindendir.

Bu sayfa Firma resmi sayfası olmayıp bilgilindirme amacıyla yazılmıştır. Bursa Fsm güzellik merkezlerinden Salon saten hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Salon Saten Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Fatih sultan Mehmet (Fsm) bulvarı No:37/c FSM balıkçısı üzeri Kat:4 Nilüfer/Bursa
Telefon: 0224 242 10 56
Web Site: salonsaten.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git