Salon Saten Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – FSM Bulvarı Bursa

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

1 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 1.165 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:49 pm yapılmıştır

Bursa FSM bulvarındaki bir diğer lazer epilasyon ve güzellik merkezi Salon Saten‘dir. Nilüfer ilçesi Fatih Sultan Mehmet bulvarında lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile hizmet veren Salon Saten güzellik salonu FSM camii yanında yer almaktadır.

Salon Saten Lazer epilasyon merkezinde lazer epilasyon uygulamaları alexandrite lazer epilasyon, cynosure 5500 ve diode lazer cihazları ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca normal epilasyon işlemleri de yapılmaktadır. Cilt bakımı, dermabrozyon, botoks, parafin, ellere ve ayaklara bakım, cilt temizliği, bölgesel incelme, apne tedavisi, masaj keyfi, cilt yenileme ve temizleme, Özel Bölge ağda işlemleride Fsm Salon Saten Güzellik Merkezi hizmetlerindendir.

Daha Fazlası  Buhara Tıp Merkezi - Lazer Epilasyon ve Güzellik Erzurum

Bu sayfa Firma resmi sayfası olmayıp bilgilindirme amacıyla yazılmıştır. Bursa Fsm güzellik merkezlerinden Salon saten hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Salon Saten Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Fatih sultan Mehmet (Fsm) bulvarı No:37/c FSM balıkçısı üzeri Kat:4 Nilüfer/Bursa
Telefon: 0224 242 10 56

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git