Şanil Matmazel Güzellik ve Lazer Epilasyon Salonu – Akçay

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
15 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.027 kez okundu.

Şanil Matmazel Güzellik merkezi Balıkesir ilimizin önemli turizm merkezlerinden Edremit ilçesinin Akçay mevkiinde hizmetlerini sürdürmektedir. Akçay Cumhuriyet meydanında hizmet veren kurum bölgenin tercih edilebilir güzellik salonu alternatiflerindendir.

Lazer epilasyon Edremit merkezlerinden Şanil Matmazel güzellik salonunda, epilasyon, lazer epilasyon, cilt bakımı, cilt maskeleri, bölgesel incelme, medikal masaj, kalıcı makyaj, el ve ayak bakımı gibi uygulamalar gerçekleştirilmekte olup, Akçay’da yerleşik yaşayan veya tatilini sürdüren siz değerli müşterilerinin memnuniyeti her zaman ön plandadır.

Akçay Şanil Matmazel Lazer epilasyon Estetik ve Güzellik salonunda gerçekleştirilen uygulamaların detayları, fiyatları veya merak ettiğiniz diğer detaylar hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden kuruma ulaşabilirsiniz.

Şanil Matmazel Estetik ve Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Soğanyemez mahallesi Cumhurşyet meydanı cumhurşyet plaza Kat:4/211 Akçay – Edremit/Balıkesir
Telefon: 0266 374 11 44

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git