Sergül Güzellik ve Lazer Epilasyon Salonu – Sergül Kosmetik Frankfurt Almanya

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

20 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.373 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Almanyada Türk güzellik ve lazer epilasyon merkezi arayışı içindeyseniz Sergül Güzellik Salonu Frankfurt şubesi ile güzellik ihtiyaçlarınızı giderebilir. Almanyada güzellik ve estetik alanında eğitimlerini tamamlayan ve bu alanlarda uzmanlaşmış bir estetikçi olan Türk kökenli Sergül hanımefendi tarafından Frankfurtta açılmış olan lazer epilasyon ve güzellik merkezi 2004 senesinden bu yana Alman ve Türk müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Daha Fazlası  Dermist Dermatoloji Kliniği - Göztepe Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon Frankfurt Almanya dendiğinde tercih edebileceğiniz bir alternatif olan Sergül güzellik ve kozmetik salonunda cilt bakımı, vücut gerdirme, sir ağda uygulamaları, manikür, pedikür, masaj tedavileri, bölgesel incelme ve selülit yok etme uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Serkos Güzellik merkezinde tüm uygulamalar güzellik uzmanı Sergül hanım yönetiminde gerçekleştirilir.

Eğer sizde Türk bir bayanım Türk güzellik merkezini tercih ederim diyorsanız Franfurt Serkos Sergül lazer epilasyon ve güzellik salonu ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumun telefon ve adres bilgileri aşağıdaki gibidir. Sergül kosmetik ve güzellik salonuna nasıl gidilir gibi ulaşım bilgileri için web sayfasındaki haritayı inceleyebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Frankfurt Sergül güzellik merkezi randevulu olarak hizmet verdiği için gitmeden önce iletişime geçerek randevu almayı unutmayınız.
sergul-kosmetikstudio-frankfurt
Sergül Kosmetikstudio Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:Heerstr. 30 – 60488 Frankfurt am Main
Telefon: 069 – 13829822
E-mail: info@serkos.de
Web Site: serkos.de

Daha Fazlası  Bio Kozmetik Güzellik Salonu Cihazları Satış ve Servis İstanbul-Kartal
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git