Şifa Hastanesi Estetik Kozmetik ve Lazer Epilasyon – Kadıköy

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

29 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 1.461 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:44 pm yapılmıştır

İstanbul Anadolu Yakası Şifa Sağlık Grubu Hastanelerinden Şifa Hastanesi lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet veriyor. İstanbul Anadolu yakası hastane lazer epilayson dendiğinde poliklinik statüsündeki uygulamaları ile tercih edilebilir bir kurum olan Kadıköy Şifa Hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları Dermatoloji biriminde gerçekleştiriliyor.

Şifa Hastanesinde lazer epilasyon tedavisinde alexandrite ve nd-yag lazer cihazları kullanılırken, botoks, dolgu, kimyasal peeling gibi uygulamalar da gerçekleştiriliyor. Ayrıca kozmetik danışmanlık uygulaması ile kişiye Özel Bölge kozmetik işlemler , cilt yapısı, yaş durumuna göre kozmetik ürün tavsiyeleri Şifa Kadıköy hastanesi hizmetlerinden. Hastanenin Plastik cerrahi bünyesinde ise estetik işlemler gerçekleştiriliyor.
lazer-epilasyon-kadikoy-sifa
Lazer epilasyon kadıköy dendiğinde tercih edilebilir bir hastane olan Şifa hastanesi hakkında ve hastanede gerçekleştirilen estetik ve güzellik uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Telefon numaralarından hastaneye randevu alma işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazlası  Sibella Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu - İzmir

Kadıköy Şifa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Işıklar caddesi No:35/A Kadıköy/İstanbul
Telefon: 444 2 574
Faks: 0216 577 16 10

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git