Şifa Hastanesi Estetik Kozmetik ve Lazer Epilasyon – Kadıköy

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
29 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 1.101 kez okundu.

İstanbul Anadolu Yakası Şifa Sağlık Grubu Hastanelerinden Şifa Hastanesi lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet veriyor. İstanbul Anadolu yakası hastane lazer epilayson dendiğinde poliklinik statüsündeki uygulamaları ile tercih edilebilir bir kurum olan Kadıköy Şifa Hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları Dermatoloji biriminde gerçekleştiriliyor.

Şifa Hastanesinde lazer epilasyon tedavisinde alexandrite ve nd-yag lazer cihazları kullanılırken, botoks, dolgu, kimyasal peeling gibi uygulamalar da gerçekleştiriliyor. Ayrıca kozmetik danışmanlık uygulaması ile kişiye özel kozmetik işlemler , cilt yapısı, yaş durumuna göre kozmetik ürün tavsiyeleri Şifa Kadıköy hastanesi hizmetlerinden. Hastanenin Plastik cerrahi bünyesinde ise estetik işlemler gerçekleştiriliyor.
lazer-epilasyon-kadikoy-sifa
Lazer epilasyon kadıköy dendiğinde tercih edilebilir bir hastane olan Şifa hastanesi hakkında ve hastanede gerçekleştirilen estetik ve güzellik uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Telefon numaralarından hastaneye randevu alma işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy Şifa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Işıklar caddesi No:35/A Kadıköy/İstanbul
Telefon: 444 2 574
Faks: 0216 577 16 10
E-Mail: info@kadikoysifa.com
Web Site: kadikoysifa.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git