Şifa Hastanesi Lazer Epilasyon ve Estetik Cerrahi – İzmir Erzurum

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
26 Nisan 2011 tarihinde eklendi, 2.403 kez okundu.

Şifa Hastaneleri; Erzurum Şifa Hastanesi, Bornova Şifa Hastanesi ve İzmir Şifa Hastanesi adları altında İzmir, Bornova ve Erzurum’da sağlık, estetik, lazer epilasyon ve cerrahi operasyonları ile hizmet vermektedir.

Şifa Grup hizmetlerine 1983 yılında bir sağlık polikliniği ile başlamıştır. 1987 yılında da bu polikliniğe yataklı tedavi ünitelerini ekleyip sağlık hizmetlerini büyütmeye başlamışlardır. 1995 yılında da büyük bir yatırım yaparak İzmir Basmane Hastanesini alıp, genişletip ve yeni üniteler ekleyerek İzmir Şifa Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamışlardır. İzmir Şifa Hastanesi İzmir’in en büyük ilk özel hastanelerinden birtanesidir. 2001 yılında Bornova Şifa Hastanesi’ni, 2005 yılında da Erzurum Şifa Hastanesi‘ni hizmete açmıştır. Erzurum Şifa Hastanesi de Doğu Anadolu’nun en büyük hastanelerinden birtanesi olma özelliği taşımaktadır. 2009 yılında da eğitim sektörüne adım atmaya karar veren Şifa Grup İzmir Şifa Üniversitesi kuruluş çalışmalarına başlamıştır. Bu üniversite ilerleyen zamanlarda eğitim hizmeti vermeye başlayacaktır.

Şifa Hastaneleri genel bir hastanenin verdiği hizmetlerin yanında kapsamlı olarak; Lazer epilasyon ile kalıcı olarak istenmeyen tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı oluyor, kardiyoloji bölümü ile kalp ve damar cerrahi’nde önde gelen sağlık kuruluşlarından birtanesi olma yolunda ilerliyor, kanser tanı, teşhis ve tedavisinde de oldukça iddaalı konuma geliyor, tüp bebek ünitesi ile sizleri hayalinize kavuşturuyor, göz hastalıkları tanı, teşhis ve tedavisi yapıyor, diş hastalıkları tedavi ve operasyonları ve daha birçok ünitesi, yaklaşık 1300 kişilik uzman, eğitimli ve kaliteli sağlık personeli, huzurlu ve konforlu ortamlarda sağlık hizmetleri veriyor.

Şifa Hastaneleri’nin çalışma zamanı haftaiçi sabah saat 09.oo ile 18.oo saatleri arasındadır. Randevu ve daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Şifa Hastaneleri İletişim Bilgileri
İzmir Şifa Hastanesi
Adres   : Fevzipaşa Bulvrı No:172/2 35240 Basmane/İzmir
Telefon : 0232 446 08 80
Fax     : 0232 446 07 70
E-mail  : sifa@sifatip.com.tr

Bornova Şifa Hastanesi
Adres   : Sanayi Cad. No:7 35100 Bornova/İzmir
Telefon : 0232 343 44 45
Fax     : 0232 343 56 56
E-mail  : bornovasifa@sifatip.com.tr

Erzurum Şifa Hastanesi
Adres   : Erzurum-Erzincan Karayolu Üzeri Gezköy Kışlası Yanı 25200 Dadaşkent/Erzurum
Telefon : 0442 329 00 00
Fax     : 0442 329 04 26
E-mail  : erzurumsifa@sifatip.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git