Superplast Lazer Epilasyon ve Esterik Cerrahi Merkezi – Nişantaşı

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
8 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 871 kez okundu.

İstanbul Nişantaşında lazer epilasyon alternatiflerinizden olan Superplast Estetik Cerrahi ve Dal Merkezi 1998 yılında Op. Dr. Hüseyin Güner tarafından kurulmuş ve günümüzde 7 katlı hastanesinde estetik cerrahi uygulamaları, medical estetik ve kazer uygulamaları, saç, diş ve göz üniteleri ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Lazer epilasyon merkezleri nişantaşı dendiğinde klinik şartlarındaki ortamı, uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü personeli ile tercih sebebi olabilecek bir merkez olan Süperplast Lazer epilasyon ve Estetik cerrahi merkezinde 5 plastik cerrahi doktoru, 2 göz, 2 anestezi, 1 diş doktoru ve 40 adet personeli ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Dr. Hüseyin Güner kuruculuğunda Nişantaşında hizmetlerini sürdüren Superplast Estetik Güzellik ve lazer epilasyon superplast-lazer-epilasyon-merkezi-nisantasimerkezinde, yüz estetiği, yüz gençleştirme, kulak estetiği, burun estetiği, mem e estetiği, lipsakşın, lazer lipoliz ile bölgesel incelme, cilt bakımı, lazer ile epilasyon, slim lipo, ultrashape, ameliyatsız estetik uygulamalar vb. işlemler gerçekleştirilmektedir.

Superplast Estetik Cerrahi Kompleksi adı ile Nişantaşında faaliyetlerine devam eden merkez hakkında daha detaylı bilgi almak, Superplast Estetik Nişantaşı‘nda gerçekleştirilen tüm uygulamalar hakkında detaylı bilgi edinmek, Superplast doktorları ile iletişime geçmek, estetiğe karar vermeden önce ücretsiz randevu ve muayene talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Superplast Estetik Cerrahi ve Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Valikonağı Caddesi No:36 Nişantaşı/İstanbul
Telefon: 444 2 469
E-Mail: iletisim@superplast.com.tr
Web Site: superplast.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git