Süsen Güzellik Salonu ve Lazer Epilasyon Bakırköy – İstanbul

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

9 Ocak 2011 tarihinde eklendi, 2.441 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:05 pm yapılmıştır

Süsen Güzellik Salonu ve Lazer Epilasyon Merkezi İstanbul Bakırköy ‘de 25 yılı aşkın tecrübesiyle ve uzman ekibiyle estetik, güzellik ve lazer epilasyon hizmetlerine devam etmektedir. Süsen Güzellik Salonunda yapılan uygulamalar Estetisyen Süsen Sevim kontrolünde gerçekleştirilmektedir.

Süsen Güzellik salonu ve lazer epilasyon merkezine geldiğinizde gerek iç dizaynı ve gerekse yapılan müzik yayınıyla ruhunuzu dinleyebilecek ve güzelliğinize kavuşabileceksiniz. Süsen Güzellik Salonu ve Lazer Epilasyon Merkezi’nde gerçekleştirilen tüm uygulamalar deneyimli ekip kontrolünde steril şartlar yapılmaktadır.

Bakırköy Süsen Güzellik Salonu ve Lazer Epilasyon Merkez’inde Yapılan Bazı Uygulamalar

* İstenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanız için iğneli epilasyon yöntemi ve IPL foto epilasyon yöntemleri kullanılır
* Lipo Cavitation Uygulaması; Lipocav adı verilen bir cihaz ile yapılan kavitasyon uygulamasıdır. Bu alet bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde kullanılır ve hatta liposuction ve mezoterapi gibi uygulamalardan çok daha etkili bir yöntemdir. Bu uygulamanın yan etkisi bulunmamakla birlikte bay ve bayan herkese yaş sınırı olmaksızın uygulanabilir. Cihazın çalışma prensibi; uygulanan bölgeye ses dalgaları göndererek yağların parçalanıp sıvılaşıp kaybolması sürecidir. uygulama bittikten sonra yağların idrarla dışarı atılması için yarım saat 40 dakikalık bir yürüyüş ile günlük ortalama 2 litre su tüketilmesi gerekmektedir. Yaklaşık 2 haftanın sonunda gözle görülür bir incelme meydana gelir.
* Green Peeling yöntemi; Doktor Med. Christine Schrammek-Drusio’nun icat ettiği yöntem ile artık cilt yenilemek ve gençleştirmek çok daha kolay ve ağrısız. Bu yöntem tamamen doğal bir yöntem olup, kırışıklıkların tedavisi, sivilce, akne gibi cilt lekelerinin tedavilerinde, selülitlerin oluşturduğu ve hamilelikte oluşan çatlakların tedavilerinde kullanılan başarılı bir yöntemdir.
* G5 masajı adı verilen yosun ile uygulanan etkili bir vücut sıkılaştırma, rahatlatma ve yağ yakma metodur.
* Volkanik çamur ve yosunların yardımıyla vücut bakımı, tuz bakımı ve  Babor ürünleri yardımıyla kaliteli cilt bakım uygulamaları
* Sir ağda uygulaması
* El, ayak, tırnak bakımları, manikür ve pedikür uygulamaları
* En yeni tekniklerle makyaj uygulamaları
* Kirpik ekim uygulamaları
* Saçları besleyip, canlılık kazandırarak dökülmelerinin azalmasını sağlayan uygulamalar

Bakırköy Süsen Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: İncirli Cadde, Başarı Sk. Altay Aprtmn No:1/2 Daire:5 Bakırköy/İSTANBUL
Tel: 0224 542 65 11

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git