İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Lazer Epilasyon ve Estetik

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

6 Ağustos 2011 tarihinde eklendi, 3.490 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi lazer epilasyon birimi ile de hizmet vermektedir. Günümüzde merdivan altı epilasyon merkezlerinin ağına düşmemek için hastane koşullarında ve poliklinik şartlarında lazer epilasyon uygulaması yaptırmak hayli önemlidir. Hem sağlık hemde uygulamanın başarılı olması lazer epilasyon işleminin yapıldığı merkezle doğrudan alakalı olduğundan, bir üniversite hastanesinin lazer epilasyon merkezi uygulama için iyi bir alternatif olabilir.

Daha Fazlası  Afyon Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Yeditepe Hastanesi Lazer epilasyon uygulamaları Üniversitenin Bağdat caddesi polikliniğinde Este 7 Estetik biriminde uygulanmaktadır. Lazer epilasyon dışında, estetik ve plastik cerrahi uygulamalarınında yapıldığı Yeditepe Üniversitesi Bağdat caddesi polikliniği ve Estet 7 Estetik biriminde istenmeyen tüylerinizden klinik koşullarında ve hijyenik, sağlıklı bir ortamda kurtulabilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi Bağdat caddesi polikliniği ve Estet 7 Estetik birimi hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu işlemleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanınız.

Daha Fazlası  Su Dermatoloji ve Lazer Epilasyon - Adana

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Bağdat caddesi polikliniği ve Estet 7 Estetik birimi İletişim
Adres: Bağdat Caddesi No:238 Göztepe – İstanbul
Tel: 0216 467 88 60
Mail: infohastane@yeditepe.edu.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git