Zen Güzellik Noktası – Lazer Epilasyon Burdur

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

25 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.890 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 01:02 pm yapılmıştır

Burdur’da güzellik salonu ve lazer epilasyon merkezi alternatiflerinizden olan Zen Güzellik Noktası Burç mahallesi Atatürk caddesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Nurcan Uçar yönetiminde 2012 yılından bu ya “Burdurluların Güzellik Noktası” ve “Size Özel Salonda Size Özel Güzellik” sloganları ile hizmet veren kurum sağlık,güzellik ve hijyeni vazgeçilmez ilkeleri olarak belirlemiştir.

Daha Fazlası  Özel Sultan Hastanesi Lazer Epilasyon Diyarbakır

Burdur Zen güzellik ve lazer epilasyon merkezinde lazerde son teknoloji kabul edilen buz lazer epilasyon, ütüleme lazer epilasyon, depilasyon, cilt bakımı, oksijen terapi, radyo frekans, sivilce ve akne tedavileri, aroma terapi ile vücut masajı, el ve ayak bakımı gibi birçok güzellik uygulaması gerçekleştirilmektedir.

Lazer epilasyon Burdur merkezlerinden Zen güzellik salonu hakkında daha detaylı bilgi almak, randevu veya ön görüşme talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtası ile kuruma ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlası  Bursa'da Erkek Lazer Epilasyon Merkezlerinden Epitorium Lazer Salonu

Zen Güzellik Noktası İletişim Bilgileri
Adres: Burç mahallesi Atatürk caddesi Ayhan iş merkezi no:7 kat:1
Telefon: 2482336008 – 532 611 27 03

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git