14-15 Yaşlarında Olup Lazer Epilasyon Yaptırmak İsteyenler Dikkat

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

20 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.877 kez okundu.

Yaşları 14-15 olup lazer epilasyon yaptırmayı düşünen bay veya bayanların merak ettiği hususların başında bu yaşlarda lazer epilasyon yapılır mı? sorusu geliyor. Bu sorunun cevabını yazımızın içeriğinde bulabileceğiniz gibi, daha önce yayınlamış olduğumuz Lazer Epilasyonda Yaş Sınırı başlıklı yazımızı da okuyarak detaylıca bilgi sahibi olabilirsiniz.

14-15 Yaşında Lazer Epilasyon Yaptırılabilir mi?
Sorumuzun cevabı evet. 14-15 yaşında lazer epilasyon yaptırılabilir. Ancak uzmanların görüşüne göre dikkate alınması gereken bazı hususlar vardır. Bu yaş aralığında bayanlar ergenlik çağını yeni yeni bitirmek üzeredir ve hala yoğun hormon aktiviteleri sürüyor olabilir. Bu da lazer epilasyon yapılan yerde tekrardan istenmeyen tüylerin kendini göstermesine sebep verecektir. Bunun sonucunda uygulanması gereken seans sayıları ve süreleri artabilecek, ekstra maddi kayıplar ve zaman kayıpları yaşanabilecektir.
14-15-yasinda-lazer-epilasyon-olur-mu
14-15 yaşlarında lazer epilasyon yaptırmayı düşünen erkekler için ise durum biraz daha değişiktir. Tabi bu yaşlarda bir erkeğin lazer epilasyon yaptırmayı neden düşündüğünü bilmiyoruz. Çünkü ergenlik çağındadır ve sakalı, bıyığı, kılları tüyleri tam belirmemiş, yeni yeni birşeyler çıkmaya başlamıştır. Bu yüzden epilasyon yaptırmış olsa bile yarın öbürgün nerde ne çıkacağı mechul olduğundan bu konulara girmenin çok da bir gerekliliği yoktur.

Daha Fazlası  Tüm Bacak Lazer Epilasyon - Tüm Bacak Lazer Fiyatları ve Yorumları

Sonuca gelecek olursak lazerepilasyonu.net olarak bayanlar için lazer epilasyonda en az 16 yaşını, erkeklerde ise 18-20 yaş aralığını tercih etmeniz tavisyemizdir. Tabii tavsiyemize %100 bağlı kalmak yerine bir lazer epilasyon kliniğinde ön muayene olarak uzman hekimin tavsiyelerini dikkate almanızı da öneririz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git