İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Dikkat!! Lazer Epilasyon Öncesi Jilet Kullanılmaz!!

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

10 Ağustos 2020 tarihinde eklendi, 84 kez okundu.

Bir çok arkadaşımızdan gelen sorulara istinaden hazırladım diyebilirim bu konuyu. Lazer epilasyon öncesi bir çok merdivenaltı firma diye tabir etiğimiz firma epilasyon öncesi jilet kullanmaktadır. Bu işlem oldukça zararlı bir işlemdir.

Gelelim bu konunun nerden çıktığına; Geçenlerde bir müşterimin 3 defadır full şeklinde gittiği bir epilasyon merkezi hakında konuşmasıyla ortaya atıldı konu. Nasıl? 3 defa full bitme garantili işlem yaptında bitmedi dediğimde ise. Her defasında bazı bölgedeki kıllar bitiyor ama bazıları bitmiyor. Firma ise her defasında yeni bir bitme garantili sözleşme imzalatıp paraları cukka ediyormuş. Tabi aklım karıştı nasıl olurda bir taraf biterken bir tarafta tekrar kıllar çıkar!!! Tabi konuyu iğneden ipliğe anlattığı taktirde herşeyin ortaya çıktığını söylemek isterim.

Daha Fazlası  En yeni ve En İyi Lazer Epilasyon Yöntemleri ve Yaptıranların Yorumları

Firmanın vücudu boydan aşağı jilet ile temizleyip öyle epilasyona aldığını söyleyince şimşekler çaktı. İnsan vücudunda kıl olmadan önce renksiz ince tüyleri jilet ile alındığı taktirde onlarda tüylerden çıkıp kıl olmaya kalın ve siyah olmaya evrilleştiriliyor. Bu sayede öncesinde kıl olmayan bölgede kıllanmış olmaktadır.

Dikkat!! Lazer Epilasyon Öncesi Jilet Kullanılmaz!!Tabi En büyük önerimiz epilasyon yapılacak bölgenin traş makinesi ile temizlenmesi yada daha önce yapıldıysa ağda yapılmasından yanadır. Şimdi diyeceksiniz ki hocam ne olmuş.  Ne olmuşu mu var hiç kıl çıkmayacak bölgede kıl çıkarırsanız zahmetini siz çekersiniz. En kılsız bölgeye dahi 1 ay üst üste jilet vurun bakın bakalım nasıl kıl çıkıyor görüceksiniz.

Daha Fazlası  Koltuk Altı Lazer Epilasyon ve Meme Kanseri İlişkisi

Bundan kaynaklı olarak lazer epilasyon yapacağınız bölgeye ne evde nede güzellik merkezinde jilet vurdurmayınız. Traş makinesi ile kendiniz evde temizleyiniz. Epilasyon merkezindeki traş makinesinide kullanmayınız!! Hijyen gereği herkesin kullandığı makineyi kendi vücudunuza temas ettirmekten sakınınız.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git