Epilasyon Fırsatları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

9 Aralık 2011 tarihinde eklendi, 947 kez okundu.

Son Güncelleme Haziran 13th, 2017 Saat 03:50 pm yapılmıştır

Epilasyon uygulaması , 1997 yılından beri istenmeyen tüylerin ortak problemleri olduğu hanımların imdadına yetişen mucizevi bir yöntemdir diyebiliriz. Lazer epilasyonda prensip, kıl folikülünde yerleşmiş, melanin adı denilen renk maddesinin lazer ışığına maruz bırakılarak ısıya dönüştürmek, sonra ise meydana gelen bu ısı enerjisi yardımıyla kıl folikülüne zarar vermektir.

Lazer epilasyon’un başlıca avantajları uygulamayı yaptıran kişilerin büyük çoğunluğunda kalıcı veya uzun süreli epilasyon sağlaması, bacak, sırt gibi geniş bölgelerde uygulama kolaylığı olması, daha az acılı bir yöntem olması, hızlı bir yöntem olması diyebiliriz. Dezavantajları ise, klinik olarak yüzde yüz bir başarı garantisi verilememesi, bazı tüy tiplerinde epilasyon uygulamasının daha az etkin olması, bronzlaşmış ciltlere uygulama yapılamaması ve pahalı bir uygulama olması olarak sayılabilir.

Daha Fazlası  Sarı Açık Renkli ve İnce Tüyler için Lazer Epilasyon

Fiyat dezavantajı konusunda bu uygulamadan faydalanmak isteyenler için son 1 yıldır oldukça et kili bir satış kanalı bu lunmakta. Günlük olarak fırsatlar yayınlayan fırsat sitelerinde belirli aralıklarla %90’a varan indirimlerle epilasyon fırsatları sunulmaktadır. Birçok farklı klinik ve güzellik merkezinde, çeşitli bölgeleri ve seans sayıları ile düzenlenen epilasyon fırsatları sayesinde bu sitelerin takipçileri lazer epilasyon hizmetinden normalin çok daha altında fiyatlarla yararlanabiliyor.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Acı Verir Mi? Acıtır Mı?
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git