Kaş Ortası Lazer epilasyon ve Kaş için Lazer Epilasyon Fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

12 Ağustos 2011 tarihinde eklendi, 10.005 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Kaş aldırma ve kaş ortası alma işlemlerine gerek bayanlar gerekse erkekler sıklıkla başvuruyor. Kaşlarının biçiminden rahatsız olanlar, kaşları çok kalın olanlar ve tek kaş olupta bundan şikayetçi olanlar genellikle kaş aldırma ve düzelttirme işlemlerine başvuruyor.  Günümüzde ise kaş ortası aldırma ve şekil verme uygulamalarının kalıcı olanı ve en popüler olanı kaş için lazer epilasyon veya kaş ortası (arası) lazer epilasyon uygulamaları. Artık kaşları cımbızla alma ve sık sık bu işlemi tekrarlama durumu çok gerilerde kaldı.

Daha Fazlası  Koltuk Altı Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Özellikle erkeklerin son zamanlarda yoğun ilgi gösterdiği kaş ortası lazer epilasyon uygulamaları ile istediğiniz kaşlara kalıcı olarak sahip olmak mümkün. Bayanlarında şekil vermek istedikleri kaşlarına lazer epilasyon yaptırarak istemedikleri bölgeleri yok ettirebilmeleri mümkün. Kaş için lazer epilasyon tek seansta çözüm sunabiliyor veya olmadı 2 seansta işlem tamamlanabiliyor.

Kaş için lazer epilasyon fiyatları ve kaş ortası lazer epilasyon fiyatları da o kadar uçuk rakamlar değiller. Uygulamayı yaptırdığını İl, ilçe veya merkeze göre değişken olabilen kaş lazer epilasyon fiyatları seans başına 45 TL ile 100 TL arasında değişiyor. Tabi bunda kaşlarınızın durumu ve uygulama yapılacak olan alan belirleyici bir etkiye sahip.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon ile Kaş Alma Yöntemleri?
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Kaş Ortası Lazer epilasyon ve Kaş için Lazer Epilasyon Fiyatları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. film izle dedi ki:

    kaşa şekil vermede mümkün mü

  2. deniz kaptan dedi ki:

    kaç günde biter

Sayfa başına git