İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Işınları Benlere Denk Gelirse Zararı Olur Mu?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

23 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 8.450 kez okundu.

Lazer ile epilasyon veya farklı uygulamalar yaptırmayı düşünüyorsanız cildinizdeki benler üzerine uygulanırsa zararlı olur mu gibi bir soru aklınıza gelmiş olabilir. Bu yazımısın içeriğinde lazer ışınları ile epilasyon yaparken cildinizdeki ben olan kısımlara ışın gelirse sorun olabilir mi? sorusunun cevabını araştırdığımız kadarıyla yazmaya çalışacağız.

Lazer epilasyonun benlere zararı olur mu?
Sorumuzun cevabı evet. Lazer ile uygulamalar gerçekleştiren hekimlerin ifade ettiklerine göre Benlerin üzerine yapılan lazer işlemleri ciddi yan etkilere sebep olabilir. Koyu renkteki benler üzerine lazer ışını denk geldiğinde ışında yapısal değişiklikler olabileceğini belirten uzmanlar bununda benler üzerinde yanıklara sebebiyet verebileceğini belirtiyor. Aşırı benli bir alanda yapılacak kontrölsüz ve uzman hekim desteksiz bir lazer epilasyon uygulamasının cilt kanserine kadar gidebilecek sonuçlar doğuracağını ifade eden uzmanları dinlemekte fayda var.

Daha Fazlası  Radyofrekans ile Kalıcı Epilasyon

Benlere lazer epilasyon zararlı mı? içerikli bu yazımızı faydalı bulduğunuzu umar, yaptıracağınız lazer epilasyon işlemlerinizi işin uzmanı hekimler kontrölünde yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Lazer Epilasyon Işınları Benlere Denk Gelirse Zararı Olur Mu? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Yüzüm de çok sayıda ben var birisi et ben büyük lazer yapılırken benleri beyaz kalem le kapattılar benlerin üzerinden defalarca geçti ve büyük olan benim yanmış zararı nedir

Sayfa başına git