Lazer Epilasyon Sonrası Kaşıntı Nasıl Geçer?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

15 Şubat 2020 tarihinde eklendi, 164 kez okundu.

İstenmeyen tüylere aranan bir çok yöntem bulunmakta ve bu yöntemler çeşit çeşit olmaktadır. İStenmeyen tüylere en aktif olarak kullanılan ve bir çok açıdan aktif olarak tercih edilen bir yöntem ise lazer epilasyon olmaktadır. Tabi Lazer epilasyon yaptırmamış veya ilk defa deneyecek arkadaşlarımızın bir takım sorunları ve sıkıntıları olması muhtemel gözüyle bakılmaktadır.

Lazer Epilasyon Sonrası Kaşıntı

Lazer epilasyon yaptırmaya karar veren bir çok arkadaşımızın aklında bir kaç duyduğu eş dost ve çevresinden sorunlar yer almaktadır. Bunlardan en çok duyulanı ise kaşıntı olmaktadır. Lazer epilasyon sonrası kaşıntı oldukça sık rastlanılan bir durum olmaktadır.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Yorumları - Güncel Lazerli Epilasyon Yorum

lazer epilasyon sonrası kaşıntı nasıl geçerLazer Epilasyon Sonrası Kaşıntı Neden Olur?

Lazer Epilasyon sonrası kaşıntı ile başa çıkmak için ilk öncelik epilasyon yaptırmadan önce jilet ile, Lazer epilasyon yapacağınız bölgenin temizlenmesi istenilmektedir. Bu bölgeyi jilet ile değilde epilatör, ağda tüy dökücü kremler ile temizlemeniz Lazer epilasyon sonrasında kaşıntı oluşması ihtimalini %90 oranında azaltmaktadır.

Lazer Epilasyon Sonrası Kaşıntı İçin Çözümler?

Lazer epilasyon olduktan sonra aşırı derecede kaşıntı mevcut olursa eğer, bölgeyi kaşımak oldukça zararlı bir durum olmaktadır. Bölgeyi kaşımak yerine nemlendirici bir krem kullanmanız daha faydalı olacaktır.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Uygulaması Hangi Mevsimde Yapılmalı

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git