Lazer Epilasyon Sonrası Kıllarım Arttı Diyenler?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

14 Şubat 2020 tarihinde eklendi, 148 kez okundu.

Bir çok kişinin en büyük sorunlarından olan ve daha sonra daha da pişman olduğu konudur istenmeyen tüyler. İStenmeyen tüyler her açıdan oldukça rahatsız edici ve sorunlar meydana getirmektedir. Erkeklerde olsun bayanlarda olsun bir güven sorunu oluşturmakla kalmayıp aynı zamanda kendine olan desteğide etkilemektedir.

Bir çok açıdan değerlendirdiğimizde istenmeyen tüylere kalıcı çözümler sunmak isterken bir yandan da daha fazla sıkıntılar doğurabileceğimizide ele almak gerekmektedir. Lazer epilasyon yapıp memun kalma oranı %55-60 gibi bir rakamlarda dolaştığından dolayı bir çok arkadaşımız bu durumdan korkmakta ve yaptırırken oldukça tereddüt etmektedir.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Test ve Ön Görüşme Seansı

Lazer epilasyon yaptırdıktan sonra en büyük baş belası diye tabir ettiğimiz durum ise Lazer epilasyon sonrası kıllarım arttı diyenlerden gelmektedir. Bir çok gelen şikayeti okuyup değerlendirdiğimde. Üstünüz sıralarda hep merdiven altı firmalar gelmektedir.

Merdiven altı firmalar genellikle kalite cihaz isimlerini kalitesiz uzak doğu cihazlarına yapıştırıp o bu marka orijinal diye epilasyon yapmaya çalışmaktadırlar. Bu durum ise bir çok açıdan kişilerde hem o kaliteli cihazdan soğutma durumuna düşürmekte ve hemde bu işi layıkıyla yapan kişilere güvensizlik oluşturmaktadır.

Lazer Epilasyon Yaptırdım Kıllarım Arttı Diyenlerin En çok sorun yaşadığı durumlar….

  • Merdiven altı Lazer epilasyon firmaları
  • Kalitesiz cihazlar (FDA onayı olmayan)
  • Deneyimsiz çalışanlar
Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Sonrası Yapılması Gerekenler?

Yukarıda saydığım bu 3 maddedi guruplar genellikle iş bilmeden iş yapmaya çalışan kişiler olmaktadır. Bu durum ise kaliteli iş yapan kişileride engellemektedir.

lazer epilasyon sonrası kıllarım arttı diyenler

Not: Lazer epilasyonu tam anlamıyla yapıp kıllarım arttı diyen kişilere genellikle rastlanılmamaktadır.

Tekrar Not: Sizlerde lütfen kaliteli firmaları tercih ediniz.

Tekrar Eden Not: Güvenmediğiniz yada emin olmadığınız firmalarla ilk olarak tek seans işlem yaptırınız.

Tekrar Eden Diğer Not: Konu altında yorum yaparak bizi bilgilendiriniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git