İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon ve Solaryum

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

6 Ağustos 2011 tarihinde eklendi, 9.655 kez okundu.

Son Güncelleme Temmuz 1st, 2016 Saat 03:34 am yapılmıştır

Lazer epilasyon yaptırmadan önce solaryuma girilebilir mi?, yazın bronzlaşmak istersek vede lazer epilasyon yaptıracaksak solaryum da yaptırabilirmiyiz?, lazer epilasyon sonrasında solaryuma girebilirmiyiz?

 

Lazer epilasyon Solaryum arasında bu ve bunun gibi benzer sorular hayli merak konusu olmaktadır. Özellikle yaz ayında bronzlaşmak isteyen ve aynı zamanda istenmeyen tüylerine de veda etmek isteyen bayanları en çok çelişkiye düşüren konulardan biridir Lazer epilasyon öncesi ve sonrası solaryum durumu.

Solaryum cildi bronzlaştıran, ten rengini koyulaştıran bir işlemdir. Bilindiği üzere lazer epilasyon uygulaması en kolay ve olumlu sonuçları açık cilt renklerinde vermektedir. Açık tenli kişilerde koyu tenlilere göre daha kısa ve az seanslarda lazer epilasyon işlemi tamamlanmaktadır. Uzmanlara görede lazer epilasyon yaptırılacaksa, epilasyona az bir zaman kala solaryuma girilmemelidir. Bu ten renginin koyulaşmasına ve lazer işleminin olması gerekenden daha fazla seans ve süre gerektirmesine neden olacaktır. Bu da lazer epilasyon maliyetini arttıracak, istenilen sonuçlara ulaşılmasını geciktirecektir. Yani lazer epilasyondan önce bronzlaşmamak, ten rengini olduğu gibi bırakmak en iyisidir. Tabii günümüz teknolojisinde kullanılan ve light Sheer denen bilgisayar sistemli lazer epilasyon cihazları ile bronz ve açık ten farketmeksizin kolay bir şekilde lazer epilasyon işlemi gerçekleştirilebilmektedir ancak bu cihaz heryerde bulunmadığı gibi uygulamaların maliyeti de yüksektir.

Lazer epilasyon sonrası solaryum durumuda benzer şekilde tavsiye edilmemektedir. Özellikle seanslar devam ediyorsa solaryumdan kaçınılmalı, uygulama bitmiş olsa dahi 1  hafta 10 gün solaryuma girilmemesi veya bronzlaşmak amacıyla güneş ışığına maruz kalınmaması uzmanların önerisidir. Çünkü lazer epilasyondan hemen sonra girilecek solaryum cilt rengini değiştireceğinden kıl alınan yerlerin belirgin bir şekilde leke olarak kalmasına sebebiyet verebilir. O yüzden lazer epilasyon öncesi ve sonrası veya seanslar devam ederken solaryuma belli bir müddet ara verilmelidir.

Lazer epilasyon öncesi, sonrası solaryum hakkında soru işaretlerini gidermeye çalıştığımız yukarıdaki yazıda bilgilendirici olmayı ve bu konuda fikir vermeyi amaçladık. Ancak en doğru bilgiyi lazer epilasyon yaptıracağınız merkezde işin ehli ve uzman olan hekimizden almanızı tavsiye ederiz. Uzman hekiminizin veya lazer epilasyon danışmanınızın önerileri çok daha sağlıklı olacaktır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git