Radyofrekans ile Kalıcı Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

3 Ocak 2011 tarihinde eklendi, 1.474 kez okundu.

Tıp dilinde ve bilimde radyofrekans bir ses sistemi olarak bilinir. Bu ses dalgaları epilasyonda da diğer lazer epilasyon cihazlarına entegre edilerek daha çabuk ve kalıcı çözümlere ulaşmada etkili olmaktadırlar. Bir radyofrekans dalgası bir madde üzerine belli bir sürede ve frekansta uygulandığında o madde üzerinde ısı etkisi yapar. Oluşan bu ısı, tıp dilinde koter denen yakma işlemlerinde kullanılmaktadır.

Daha Fazlası  Lazer İle Epilasyon Nasıl Yapılır - Lazer Kılları Nasıl Yok Eder

Günümüzde Radyofrekans ile çalışan epilasyon cihazları da mevcuttur. Ancak tek başına radyofrekans ile epilasyon yeterli ve etkili bir yöntem değildir. Bu nedenle radyofrekans bazı bilim adamlarınca diode lazer epilasyon cihazına entegre edilmiş ve daha az lazer dozu kullanarak, radyofrekansında etkisiyle daha çabuk ve olumlu sonuçların elde edilmesi sağlanmıştır. Diode lazer cihazına eklenen radyofrekans siteminin daha düşük dozlarda lazer uygulayarak dahi aynı sonuçların elde edilebileceğini göstermiştir. Lazer epilasyonda kullanılan bı radyofrekans sistemine  elekto optik sinerji adı verilmiştir.

Daha Fazlası  Tüm Bacak Lazer Epilasyon - Tüm Bacak Lazer Fiyatları ve Yorumları

Elekto optik sinerji ile lazer epilasyonda düşük dozda lazer kullanarak olumlu sonuçlar elde etmek ve istenmeyen tüylerimize kalıcı çözümler bulmak mümkündür. Radyofrekansın lazer epilasyon da önemi de burada ortaya çıkmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git