Robotx Lazer Epilasyon Kullananlar Yorumları Yaptıranlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

3 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 17.335 kez okundu.

Son Güncelleme Nisan 24th, 2020 Saat 11:35 am yapılmıştır

Bu konuda bir devrim niteliğinde bulunan bir lazer epilasyon cihazı hakkında akıllarda kalan soruların cevaplanması maksadıyla aklınızda kalan soruları Robotix lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımızın yorumlarında bulmanızı sağlayacağız. Robotx lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımız bizlere sunmuş olduğu deneyimleri sizlerinde faydalanmanız maksadıyla bu konuda topladık.

Robotx Lazer Epilasyon Nedir?

Bugünlerde  bir çok haber kanalı, haber sitelerinde ve ekşi sözlük ve blog gibi sitelerde robotx lazer epilasyon nedir gibi sorular sorulmaktadır. Bizde bu konu hakkında sizlere detaylı bir cevap oluşturmak maksadıyla cevap verelim dedik. Robotx Lazer epilasyon yeni ve üzerinde uzun sürelerdir profesyonelce argo çalışması yapılmış bir lazer cihazıdır. Robotix olarak adlandırmada en önemli etken diğer lazer epilasyon cihazlarının aksine bu cihazımız kıl kökünün ve yapısını kendisi otomatik ayarlamaktadır. Tabi ilk olarak duyduğunuzda çokta sizi tatmin etmemiş olabilir. Ama bu durumun en önemli özelliği bir çok firmada çalışan güzellik uzmanlarının lazer epilasyon kıl kökünü ayarlama konusunda oldukça yetersiz kalmasından kaynaklanmaktadır. Kıl kökü  konusunda uzmanlaşmak neredeyse 10 yıl gibi uzun bir süre sürmektedir. Ama yeni nesil robotx lazer epilasyon cihazı bu işlemleri kendisi yapmaktadır. Bu durumda ise sizlerin kıl köküne uygun olarak ayarlanma ve hızlı etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Robotx Lazer Epilasyon Genel Özellikleri

 • Kılların kök durumunu ve yapısını kendisi ayarlamaktadır.
 • Ağrısız ve kesin sonuç sağlar.
 • Dört mevsim kullanılabilmektedir.
 • Hızlı epilasyon imkanı sunduğundan 30-40 Dakika gibi bir sürede tüm vücuda epilasyon yapılabilmektedir.
 • Tek kullanımlık orijinal safir başlıklara sahip.
 • Jelli ve Jelsiz kullanılabilme imkanı.

Robotix Lazer Epilasyon IPL Mi?

Hemen hemen neredeyse hergün gelen aktif bir soru olmaktadır. Robotix lazer epilasyon bir IPL cihaz mı? Bu konuyu detaylı ele almak gerekirse ilk olarak IPL cihaz nedir onu öğrenelim IPL yani  Intense pulse light “yoğun atımlı ışık sistemleri” anlamına gelmektedir. IPL lazer epilasyondan farkı lazer epilasyon direk her bir kıla tek tek etki ederken IPL ışık akımı ise saçılarak gitmektedir. IPL cihazlara benim sıklıkla kullandığım bir isim olan Modern Ağda diyebiliriz.

Robotix lazer epilasyon cihazı bir IPL cihazdır. Robotx lazer epilasyon bir Hibrit Alexandrite lazer cihazdır. Zaten Alexandrite lazer epilasonun ne kadar sağlam bir ışık akımı olduğunu söylemeye gerek olmasa gerek.

Not: Robotx lazer epilasyon IPL bir cihazdır.

Robotik Lazer Epilasyon İle Seans Süresi

Lazer epilasyon uzmanı olan her kişinin en çok merak ettiği ve dikkat ederek aradığı şey cihazın ne kadar sürede tüm vücut lazer epilasyon yapabilmesidir. Robotik lazer epilasyon ile bu işlem gerçekten inanılmaz derecede düşük ve tercih edilebilir olmaktadır.

Bu zamana kadar duyduğumuz tüm cihazlar içinde en az tüm vücut lazer epilasyon yapan cihaz bu işlemi 60 dakikada yapmaktaydı. Bu sürenin uzunluğu ise epilasyon yaptıran kişiler için oldukça sıkıcı olarak geçmekteydi. Her ne kadar lazer epilasyon yapılırken müzik çalınsada işlemin uzunluğu artık son kullanıcı sıkmaktaydı. Ama hibrit alexandrite robotik lazer epilasyon ile bu işlem 30-40 dakika gibi kısalmaktadır.

 

Robotx Lazer Epilasyon Kullananlar

Istanbul Artek Lazer Epilasyon: Bundan önce bir çok lazer epilasyon cihazı kullanan firmamızda bir kampanya sonucu Robotix lazer epilasyon cihazı ile tanıştı firmamız. Aldığımız eğitimler sonucu lazer epilasyon ile uyguladığımız sonuçlar gerçekten oldukça tatmin edici ve oldukça mükemmeldi.

Ankara Dermis Lazer Epilasyon: Yeni çıkan bir çok cihazı takip etmekte ve bir çok yeniliği takip eden firmamız Robotix lazer epilasyon da çıktığı gibi bünyesine katmak istedi. Çıktığı gibi aldığımız Robotix lazer epilasyon ile gerçekleştirdiğimiz işlemler sonucunda memnun olan oldukça fazla müşterimiz oldu. Bir çoğundada kısa süren epilasyon fırsatları yakaladık. Normalde 8 10 seans süren bölgeler neredeyse yarı yarıya kadar düştü. Tabi seans fiyatları birazcık artış göstersede kimseden bir şikayet almadık.

İzmir Ultra Lazer Epilasyon: Lazer epilasyonda sektörün önde gelen firmalarıdan biri olarak hizmet vermekteyiz. Bu sebeple yeni çıkan bütün cihazlar bünyemizde bulunmaktadır. Robotx lazer epilasyon cihazını firmamıza getirdiğimizden beri müşteri sayımızın oldukça arttığını ve daha az şikayet aldığımızı belirtmek isteriz.

Robotix Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumları

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Fadime Hanımın Yorumu: Gaziantepte bulunan nezih bir ortamda faaliyet gösteren bir firmada ilk defa lazer epilasyon yaptırma kararı aldım. Toplamda bacak bölgem için 4-5 seansta

biteceğini söyleselerde pek inancım olmadı ve en az 10 seans diye kendimi motive etmiştim. Bu sebeple kısa sürede çözüm bulunmasada zaten ben demiştim olacaktı. Ama aksine dedikleri gibi 4 seans sonucunda hemen hemen hiç tüyümün kalmadığını anladım. Firmaya sorduğumda ise bana yeni aldıkları Türkiyede sayılı bulunan Robotix lazer epilasyon cihazından dolayı böyle mükemmel sonuçlara kavuştuğumu söyledi.

Arzu Hanımın Yorumu: Merhabalar bir çok lazer epilasyon firmasına gidip olumsuz sonuçlar aldım. En son bir firmaya daha gidip artık oldu oldu olmasa bir daha gitmeyeceğim diyip seans ücreti en yüksek olan bir firmaya gittim. Tabi firma son sistem Robotx lazer epilasyon cihazı almış ve ilk müşteride ben oldum. Bundan dolayı titizlikle yapılan bir lazer epilasyon sonrası pürüzsüz ve partnerimin dokununca hoşlandığı bir vücuda sahip oldum.

Pınar Hanımın Yorumu: Lazer epilasyon konusunda oldukça sıkıntılı süreçler atlatan ben bir çok konuda sıkıntı yaşadıktan sonra bu izmirde bulunan bir lazer epilasyon firmasında lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Yapılan lazer epilasyon nedense bana %100 sonuç verdi ve 3 seans sonunda yüzümde hiçbir tüy kalmadığını anladım. Yapan firma bana bu lazer epilasyon işlemini robotx lazer epilasyon ile yaptığını söyledi.

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Enis Beyin Yorumu: Sakal altında çıkan kıllar oldukça canımı sıkmakta ve vücudumun komple tüylerden oluştuğunu hissettirmekte idi. Bu duruma daha fazla dayanamayıp lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. İnternette araştırmam sonucu Robotix lazer epilasyonun oldukça kısa ve başarılı sonuçlar sunduğunu anladım ve hemen yaptırmaya karar verdim. Tabi robotx lazer epilasyon cihazına sahip olan firma sayısı oldukça az olmasından dolayı firma bulmam uzun sürsede sonuçlar mükemmel idi.

Hamit Beyin Yorumu: Lazer epilasyonu bir çok kez denememe rağmen bacak kıllarıma çözüm bir türlü bulamamaktaydı. Bundan kaynaklı olarak bir arkadaşımın önerisi üzerine bir firmaya gidip robotix lazer epilasyon cihazı ile lazer yapmaya karar verdiler. Lazer epilasyon sonrası çok ama çok memnun kaldım.

Robotx Lazer Epilasyon Tanıtım Videosu

Robotx Lazer Epilasyon Kullanım Videosu

Robotx Lazer Epilasyon Uygulama Resimleri

robotx lazer epilasyon kullanım resimleri robotx lazer epilasyon kullanım resimleri robotx lazer epilasyon kullanım resimleri robotx lazer epilasyon kullanım resimleri

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Robotx Lazer Epilasyon Kullananlar Yorumları Yaptıranlar Konusuna 28 Yorum Yapıldı
 1. min dedi ki:

  merhaba yüz favori çene bölgesi için hangi lazer tipini öneririsiniz, ben q switch ile sarartıyordum ama sanırım artırıyor ve siyahlatıor emin olamadım

  1. Dr. Recep KAYA dedi ki:

   Eğer acıya katlanırsanız iğneli epilayon öneririm. Yada alexandrite lazer kullananın

 2. Alper dedi ki:

  Robotix lazer cihazına 4-5 seanstır gitmekteyim, her lazerden sonra dökülmelerim güzel oluyor ancak lazeri bıraksam hemen geri çıkacak gibi. Sorum şu; Bazı arkadaşlar çoğu lazer epilasyon merkezleri gerçek atış yapmıyor diyor, bir lazercinin gerçek atış yapıp yapmadığını bu cihazda nasıl anlarım?

  1. Dr. Recep KAYA dedi ki:

   Anlayamazsınız ne yazık ki.

  2. Dilemma dedi ki:

   Gibisi fazla benim aynısı gibi çıktı o yüzden bu karantina benim icin iyi oldu hatta tetikleme de yaptı bana göre

 3. Dilemma dedi ki:

  Bu cihazla ilgili cok umutluydum ama sanki umutlarım tükendi ne olduğu belli değil hem de yüz bölgeme uygulatmış olmakla cok büyük hata mı yaptım bilmiyorum

 4. canan kalıcı dedi ki:

  robot hibrid Lazer epilasyon cihazına 12 seans olarak tüm vücut anlaştık gerçekten mükemmel bir sonuç verdi kızlar bence sizlerde deneyin.

  1. Dr. Recep KAYA dedi ki:

   Teşekür ederiz değerli yorumunuz için

 5. Banu dedi ki:

  merhaba arkadaşlar bu cihaz ıpl cihazı yoksa lazer mi bilemedim bana cevap verir misiniz.

  1. Dr. Recep KAYA dedi ki:

   Robotx Lazer epilasyon hibrit bir Lazer epilasyon cihazıdır. IPL ile alakası yoktur.

 6. hakan dedi ki:

  ben bu cihazla 4 seans gittim 4 seans sonunda yanaklarımdaki kıllarda yüzde 90 civarı azalma oldu çok güzel bir cihaz

  1. Dr. Recep KAYA dedi ki:

   Aynen Hakan Bey kıl köklerine çok güzel tahrip ediyor.

 7. damla dedi ki:

  merhaba robotx araştıyorum ama hiçbir yorum bulamıyorum tavsiye edermisiniz cihaz ıpl mi acaba

  1. Dr. Recep KAYA dedi ki:

   IPL’dir. Ama yeni nesil hibrit Lazer epilasyon cihazıdır.

 8. Anonim dedi ki:

  Yalan yanlış yorumlar yapmayın arkadaşlar cihaz harika 6 seansım %85 gitti ve 6 aydır birşey çıkmıyor

  1. Dr. Recep KAYA dedi ki:

   Aynen dediğiniz gibi çok kaliteli işler başaran bir cihazıdır.

 9. Betonomi dedi ki:

  sonuclariniz ne oldu bizide bilgilendirebilirmisiniz

 10. Pınar H. dedi ki:

  yaklaşık 4 seansdır bu cihaza epilasyona giriyorum ilk 2 seans da dökülmelerim nerdeyse % 100 dü ancak 3. seansda aynısı gibi tekrar çıkmaya başladı malesef bu cihaz hüsran parayı peşin ödedim 2 seansım kaldı bitsin daha kesinlikle gitmiyeceğim.

  1. Dr. Recep KAYA dedi ki:

   keşke devam etseydiniz bir seferlik bir cihaz atış hızı yanlışı olabilmiş olabilirdi.

   1. Busra dedi ki:

    Ben 5 seans ütüleme sistemi lazere gitmiştim alexandr değildi . Çok güzel sonuç alıyordum tüylerim seyreldi bacaklarım pürüzsüzdü. Gittiğim yerdeki cihaz değişti ve robotx başlandı 6. Seansımda. Şimdi bacaklarımdaki tüylerimin dipleri yanık gibi tüy köklerim belli elimle dokunduğumda bacağım pütürtülü. Yaptıları 2 gün oldu. Ne olacak bacaklarım böyle mi kalacak acaba

    1. Dr. Recep KAYA dedi ki:

     bir kaç gün daha bekleyin bazen böyle durumlar olabilmektedir.

 11. Ayşenur dedi ki:

  Cevabınızı bende bekliyorum Burçin hanım birçok cihaza gittim ve sonuç alamadım açıkçası Acıbadem hastanesinde Eskişehir evolussi güzellik merkezinde yaptırdım yani hiç memnun değilim robot x merak ediyorum

  1. Dr. Recep KAYA dedi ki:

   Robotx Lazer epilasyon cihazlarında sonuç neredeyse %95 oranında olmaktadır.

 12. Anonim dedi ki:

  Ben de bir süredir bu cihazla epilasyon yaptırıyorum fakat bir etkisini göremedim. Eğer bu cihazı deneyimleyen başka birileri varsa yorumlarınızı bekliyorum.

  1. Dr. Recep KAYA dedi ki:

   Bu Cihaz ile Hangi firmada epilasyon yaptırdınız. Bazı firmalar normal cihazların üzerine robotx Lazer epilasyon yapıyorda ondan kaynaklı sordum.

 13. Burçin K. dedi ki:

  Robot x cihazla iki seferdir epilasyon yaptırıyorum. İki ayın sonunda çıkan kıllarda hiçbir azalma göremedim şimdilik. Üçüncü ve dördüncü seansın sonunda da aynı olursa burada bildiririm. Güzellik merkezleri bu cihazı alexandrite ve diode lazer kombinli bir cihaz diye pazarlıyor fakat bu cihaz ipl teknolojisi kullanan bir makinedir. Lazer beklentisiyle gitmeyin. Üstelik bütün bu süreç sonunda kıllarınız bitmeyebilir de. Eğer merkeziniz sonuç garantisi veriyorlarsa sözleşme imzalayın mutlaka.

  1. Dr. Recep KAYA dedi ki:

   Cevabınızı diğer kullanıcıların da bilgilenme için dört gözle bekliyorum Burçin hanım

  2. Betonomi dedi ki:

   Burçin hanim sonuclariniz ne oldu bizide bilgilendirebilirmisiniz

Sayfa başına git