Ultrasonik Lazer Epilasyon – Ultrasonik Epilasyon Nedir

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

3 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 2.144 kez okundu.

Son Güncelleme Temmuz 1st, 2016 Saat 03:31 am yapılmıştır

Ultrasonik epilasyon nedir sorusuna cevap vererek başlayacak olursak, son zamanlarda lazer epilasyon teknolojisine tamamlayıcı bir alternatif olarak uygulanan işlemin adıdır. Yani lazer epilasyon uygulamasının yanında kullanılan ultrason dalgaları ile yardımcı epilasyon işlemi ultrasonik epilasyonu ortaya çıkarmıştır.

Peki ultrasonik epilsayona neden gerek duyulur, ne işe yarar? Ultrasonik lazer epilasyon yöntemi ile normal lazerlerin göremediği beyaz ve sarı renkli tüyler ultrason dalgaları ile kolayca görülebilmekte ve ten rengi, kıl, tüy rengi ayırt etmeksizin tüm cilt tipleri için uygulanabilir bir yöntem olmaktadır. Normal lazer epilasyon ile başarının hayli zor olduğu bazı ten ve kıl tiplerinde tamamlayıcı ultrasonik epilasyon uygulaması kullanılarak daha hassas bir işlem ultrasonik-epilasyon-yontemigerçekleştirilmekte ve çok başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Uygulama lazerin göremediği tipteki kılları ultrason dalgaları ile ağrı ve acı hissetmeksizin kıl köklerinin yakılması prensibine dayanır.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Sonrası Kıllarım Arttı Diyenler?

Yüz, çene, koltuk altı, Özel Bölge gibi çok hassas bölgelerde lazer epilasyon yöntemi ile birlikte kullanılan ultrasonik epilasyon ile ağrı acı hissetmeksizin daha sağlıklı sonuçlar elde edilebilmektedir. Kısacası Ultrasonik epilasyon yöntemi lazer epilasyon uygulamalarında ultrason teknolojisi ile ulaşılamayan noktalara ulaşılan tamamlayıcı bir yöntem olup başarılı sonuçlar vermektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git