Özel Hatem Hastanesi Saç Ekimi Merkezi Gaziantep

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
6 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 150 kez okundu.

Profesyonel saç ekimin en kaliteli ve en başarılı isimlerinden olan ve müşteri memnuniyeti ile müşteri ilişkileri konusunda oldukça başarılı olan bir hastaneden bahsetmek istiyoruz. Her ne kadar özel hastane olsada sunduğu uygun fiyatlı hizmetler sayesinde her aile bütçesinin tercih edebilme imkanını oluşturmaktadır.

Özel Hatem Hastanesi sunduğu hizmetler sayesinde kelliğe kesin çözüm sunarak Saç ekimi yapılmaktadır. Fue saç ektirme yöntemini en kaliteli son teknolojik cihazlar ile tüm sorunlara çözümler sunulmaktadır.

2006 yılından günümüze kadar her alanda profesyonel çözümle sunan Özel Hatem Hastanesi saç ekimi konusunda oldukça profesyonel çözümler sunarken aynı zamanda güler yüzlü ekibi sayesinde sektördeki tüm boşluğu profesyonel bir biçimde doldurmaktadır.

Özel Hatem Hastanesinde sunulan saç ekimi sayesinde bir çok diğer kliniklere oranla daha nezih ve hijyenik bir ortamda muayene ve ameliyat olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Özel Hatam Hastanesi Saç Ekimi Gaziantep

Özel Hatem Hastanesi Saç Ekimi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres:Allaben mah. Kemal Köker Cad. No:41 (Ulu Camii Karşısı) Şahinbey / GAZİANTEP / TÜRKİYE
Telefon: 90 (342) 220 15 15
Fax: + 90 (342) 220 32 22

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Özel Hatem Hastanesi Saç Ekimi Merkezi Gaziantep Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Yusuf.dalkilinc dedi ki:

    Sac.ekim

Sayfa başına git