Sanko Hastanesi Plus Saç Ekim Merkezi Gaziantep

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
5 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 398 kez okundu.

Sizlere Saç ekim konusunda profesyonel bir isimden bahsetmek istiyorum bugün. Sanko Hastanesinde hastane ortamında saç ekimi yaptırmak oldukça hijyenik ve sağlıklı bir yapıda olmaktadır. Tabi bu saç ekimi işlemini Opr. Dr. Recep Anlatıcı Hocamızın yapması ise bir ayrı konu olmaktadır. Saç ekimi konusunda oldukça yüksek bir tecrübeye sahip olan Dr. Recep Anlatıcı 1998 yılından beridir saç ekimi konusunda denetimlerini artırmakta ve uygulamaktadır.

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi bünyesinde hizmet veren Plus Estetik ve Güzellik bir çok Antep halkının ve çevre illerden gelen insanlara oldukça yardımcı olmaktadır. Her konuda fazlaca bilgi ve deneyim sahibi olmanın yanında oldukça yüksek derecede kalitenin yer aldığı Sanko Hastanesi Saç ekim merkezinde sizlerinde kellik sorununa çözüm bulmak için çözümler aranmaktadır.

Opr. Dr. Recep Anlatıcı Saç Ekimi Konusunda Uyarıyor

Adres:SANKO Hastanesi, İncilipınar Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:45 27090, Şehitkamil/GAZİANTEP
Telefon ve Bilgi Alma Merkezi : +90 (342) 211 50 00 Gsm: +90 (554) 571 91 22

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git