13 Yaşındayım Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

9 Eylül 2019 tarihinde eklendi, 166 kez okundu.

Soru: Hocam ben Antalyadan Pınar şuan 13 yaşında bulunmaktayım ve lazer epilasyon yaptırmak istiyorum bu konuda muzdarip biri olarak acaba lazer epilasyon yaptırırsam bir sorun olur mu bu konuda ne önerirsiniz, acaba erken mi davranıyorum.

Cevap: Merhaba Pınar bu konuda en önemli konu olarak ele aldığımız ilk adet kanamasının olmasıdır. İlk adet kanaması geçiren herkes lazer epilasyon yaptırması uygundur. Tabi bu aynı zamanda erkekler içinde geçerlidir. Erkekler için ise bu durum ergenliğe giriş ile başlamaktadır. Şimdiye kadar verdiğim cevaplar teknik cevap olarak geçmektedir ama bu kelimeden sonra vereceğim cevaplar ise tavsiye niteliği taşımaktadır. Senin yaşında gelen hastalarımın bir çoğuna ben lazer epilasyon yaptırmayı düşünmüyorum ve yapmıyorumda. Şimdi bir heves ile alınan kararlar daha sonra başka sorunları doğurmasının önüne geçmek amacıyla önceden uyarmak durumundayım. Şuan yaşınızın verdiği aşırı heyecan ve yerinde duramamazlık her daim vücudunuzu beğenmeyeye ve değiştirmeye çalışmakla geçmektedir. Bu sebeple ben 18 yaşından küçükleri muayene etmemekteyim. Anlık ve dönemlik olarak değişen hormonlar bir çok açıdan sorun oluşturmaktadır. Sende şuan yaşının el verdiği şekilde özgürce oyunlarınla oyna arkadaşlarınla eğlen bu maceralar için daha çok erken….

Daha Fazlası  Varis ve Kıllar İçin Tek Cihaz Var Mıdır? Mix Atımlı Duetto

13 yaş lazer epilasyon yaptıranlar

Etiketler: 13 yaşında lazer epilasyon yaptıranlar, 13 yaşında lazer epilasyon yapılır mı?

Sağlıcakla kalın….

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git