16 Yaşında Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

12 Eylül 2019 tarihinde eklendi, 169 kez okundu.

Soru: Merhabalar yüzlerimde ve bacaklarımda aşırı derece kıllanma mevcut hocam bu sebeple lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Bir erkeğim ve bu durum hiç hoşuma gitmemektedir. Ne gibi yöntemler uygulayabiliriz.

Cevap: Merhabalar genç kardeşim. İlk olarak öğrenmen gereken bu yaşantıda kendini sevmektir. Her erkekte ve her bayanda olabileceği gibi biraz kıllanma çokta abartılacak bir durum olmamaktadır. Nitekim aşırı derecede rahatsız edecek bir durumda olmadığı müddetçe. Velakim siz bu konuda biraz takıntılı gibi durmaktasınız.

Daha Fazlası  Yüzdeki Yara İzleri İçin Lazer Epilasyon

16 yaş lazer epilasyon yaptıranlarLazer epilasyon yaş sınırı konusunda söylemek istediğim en önemli şey 18 yaşını doldurman veya ergenlikten çıkmış olman gerekmektedir. Çünkü hormonların tam anlamıyla oturmadığından ve oluşacak farklılıklar bizleri rahatsız edebileceğinden kaynaklı olarak lazer epilasyon yaşının en erken 18 yaşında olmanızdır.

Ama bazı lazer epilasyon firmaları bu konuda oldukça umursamaz ve pervasızca davranmaktadırlar. Bu durum ise bir çok konudan arkadaşlarımıza ileride sorunlar oluşturmaktadır. Genel olarak lazer epilasyon yaşı aslında ergenliğe giriş ile başlamaktadır. Ergenliğe giren her birey lazer epilasyon yaptırabilir. Ama gel gelelim ileride herhangi bir sorun yaşamamak için en az 18 yaşını beklemeniz yararınıza olacaktır.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Kanser Yapar Mı?

Etiket: 16 yaşında lazer epilasyon yapılır mı? 16 yaşında lazer epilasyon yaptıranlar

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git