Ağda Genital bölgeye Zarar Verir Mi? Hatice Hanım

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
6 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 812 kez okundu.

Soru: Merhaba Recep Hocam. Geçen gün bir ağda salonunda genital bölgeme ağda yaptırdım. Eve geldiğimde iç çamaşırımda pembe lekeler mevcuttu acaba genital bölgena zarar gelmiş midir. Acil bir şekilde cevaplarınızı bekliyorum.

Cevap: Merhaba Hatice Hanım bir çok bayan arkadaşımızın en önemli konularından biri ve en önemli özel konulardan biri haline gelen genital bölge en dikkat edilmesi gereken organlardan biridir. Bir çok arkadaşımızın yaptığı ufak tefek şeylerde bile bu konuda sıkıntılar yaşatmaktadırlar.

Genital bölge temizliğinde sıklıkla kullanılan Ağda, Jilet, Epilatör, Depilatör, Lazer Epilasyon ürünler kullanılmaktadır. Tabi bu durum bir çok yönden kişiye göre değişmekte ve en çok hangisini tercih etmek istiyorsa ve kendisine en çok hangisi kolay ve rahat geliyorsa tercih etmesinde sakınca bulunmamaktadır. Dilediğiniz sizlere en güzel ve görüş açısından genital bölgenizin estetik duruşunu bozmayacak yöntemi tercih edebilirsiniz.

Gelelim sorumuza genital bölgenin ağda ile temizlenmesi sonucunda kıl köklerinin içerisinde çıkan birazcık evet birazcık kan pıhtısı çamaşırınıza bulaşması sonucunda bu tereddütleri yaşamaktasınız. Kızlık zarının ağda ile bozulması mümkün değildir. Bu sebeple kuruntu yaparak psikolojinizi bozmaya hiç gerek yoktur.

Tabi bu tarz düşünceler bir çok genç kızımızın ergenlik dönemlerinde başına gelmektedir. Bir çok yönden sıkıntılar oluşturduğundan bu sebeple psikolojik olarak sorunlar yaşamaktadır. Eğer sizlerde bu konu hakkında oldukça çok sık şekilde sorun yaşıyorsanız bir psikologa görünmenizde fayda olacaktır.

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git