Ağda Özel bölgeye Zarar Verir Mi? Hatice Hanım

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

6 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 2.103 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 9th, 2019 Saat 04:46 pm yapılmıştır

Soru: Merhaba Recep Hocam. Geçen gün bir ağda salonunda Özel Bölgeme ağda yaptırdım. Eve geldiğimde iç çamaşırımda pembe lekeler mevcuttu acaba Özel Bölgena zarar gelmiş midir. Acil bir şekilde cevaplarınızı bekliyorum.

Cevap: Merhaba Hatice Hanım bir çok bayan arkadaşımızın en önemli konularından biri ve en önemli Özel Bölge konulardan biri haline gelen Özel Bölge en dikkat edilmesi gereken organlardan biridir. Bir çok arkadaşımızın yaptığı ufak tefek şeylerde bile bu konuda sıkıntılar yaşatmaktadırlar.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Kanser Yapar Mı?

Özel bölge temizliğinde sıklıkla kullanılan Ağda, Jilet, Epilatör, Depilatör, Lazer Epilasyon ürünler kullanılmaktadır. Tabi bu durum bir çok yönden kişiye göre değişmekte ve en çok hangisini tercih etmek istiyorsa ve kendisine en çok hangisi kolay ve rahat geliyorsa tercih etmesinde sakınca bulunmamaktadır. Dilediğiniz sizlere en güzel ve görüş açısından Özel Bölgenizin estetik duruşunu bozmayacak yöntemi tercih edebilirsiniz.

Gelelim sorumuza Özel Bölgenin ağda ile temizlenmesi sonucunda kıl köklerinin içerisinde çıkan birazcık evet birazcık kan pıhtısı çamaşırınıza bulaşması sonucunda bu tereddütleri yaşamaktasınız. Kızlık zarının ağda ile bozulması mümkün değildir. Bu sebeple kuruntu yaparak psikolojinizi bozmaya hiç gerek yoktur.

Tabi bu tarz düşünceler bir çok genç kızımızın ergenlik dönemlerinde başına gelmektedir. Bir çok yönden sıkıntılar oluşturduğundan bu sebeple psikolojik olarak sorunlar yaşamaktadır. Eğer sizlerde bu konu hakkında oldukça çok sık şekilde sorun yaşıyorsanız bir psikologa görünmenizde fayda olacaktır.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Sonrası Kararma Oluyor Mu?

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Ağda Özel bölgeye Zarar Verir Mi? Hatice Hanım Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Şule Erbil dedi ki:

    Hocam iyi günler. ben genital temizliği için kuaföre gitmiştim. Agdayi yapan kız hem yaşça küçük hemde biraz acemiydi. aciliyet gerektirdigi için orada yaptırmak zorunda kalmıştım. Normalde agda kutusu sıcak olduğu için elle tutulamaz.ama spatula dan üzerime damlamasin diye eliyle tutmaya çalıştı kaldırıp biraz bana doğru getirirken elinden kayıp yogun sekilde vajinama döküldü . Aşırı sıcaktı ve sadece agda bezle temizleniyordu. Zarar gelmemesine dikkat etsekte , bezi agdaya yapıştırıp hızlıca biranda çektiği için kızlık zarım yirtildi. Fakat utancimdan doktora gidemedim. Dava etmek için uğraştım ama fakir bir semt olduğu için olumlu bir sonuç alamam diye yaşça küçük olan bir kız çocuğunu şikayet etmekten vazgeçtim. Hata yaptığımı çok geç farkettim . Çünkü suanda elimde bir kanıtım yok. Hocam ben bu durumu nasıl ispat edebilirim? ? ? o kadar cikmazdayim ki. Birçok yorumda agda ile bozulmaz diye doktorlar düşüncelerini söylemişler. Bende bu yüzden yazmak ve paylaşmak istedim.

    1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

      Keşke olduğu an şikayet etseydiniz 3linizde bir belge olurdu şuan elinizden herhangi bir şey gelmez

Sayfa başına git