Alın Tüyleri için Lazer Epilasyon Seans Ücreti?

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Soru: Merhaba hocam eşimin alındaki tüyleri ve favorilerinin yanlarında bulunan tüyler için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum? Kaç seans sürer ve seans ücreti ne kadardır?

Cevap: Merhaba değerli takipçim. İsminizi yazmadığınızdan dolayı eşinizin erkek mi kadın mı olduğunu anlamadım. Ortak bir payda olarak sorunuza cevap vermek istiyorum.

Alın tüyleri en berbat denilen tüyler içerisinde yer almaktadır. Çok sıkıntı ve çok bariz şekilde insanı rahatsız etmektedir.

Alındaki kıllar için lazer epilasyon yaptırmak isteyen kullanıcılarımız için ortalama 2017 yılı fiyatı olarak 50 TL civarında bir seans ücreti tutmaktadır.

Ortalama olarak ta yüz şekil yapısına bağlı olarak ta bu işlem 3-5 seans arasında sürmektedir. Bu işlem sizin alındaki kıllarınızın boyutu kalınlığı ve çokluğuna bağlı olarak seans ücreti artmakta ve azalmaktadır.

Aynı zamanda favori civarındaki istenmeyen tüyleride sormanızdan kaynaklı olarak da bayan ve erkek olarak bu işlem çok farklı bir şekilde seans ve ücret tutmaktadır. Misal bayanlarda bu işlem daha kısa 2-4 seans arasında sürmekte iken erkeklerde bu işlem 4-6 seans arasında sürmektedir. Erkeklerin bu civardaki kıllarının çok kalın olması bu işlemin süresini uzatmakta en önemli rol oynamaktadır.

Başka sorularınız için buraya tıklayarak başka sorular sorabilirsiniz. Sorularınız lütfen açıklayıcı bir şekilde sorunuz.

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 28 kez okundu.
Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git