Alın Tüyleri için Lazer Epilasyon Seans Ücreti?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

12 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.946 kez okundu.

Soru: Merhaba hocam eşimin alındaki tüyleri ve favorilerinin yanlarında bulunan tüyler için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum? Kaç seans sürer ve seans ücreti ne kadardır?

Cevap: Merhaba değerli takipçim. İsminizi yazmadığınızdan dolayı eşinizin erkek mi kadın mı olduğunu anlamadım. Ortak bir payda olarak sorunuza cevap vermek istiyorum.

Alın tüyleri en berbat denilen tüyler içerisinde yer almaktadır. Çok sıkıntı ve çok bariz şekilde insanı rahatsız etmektedir.

Daha Fazlası  Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer? Merve Hanım

Alındaki kıllar için lazer epilasyon yaptırmak isteyen kullanıcılarımız için ortalama 2017 yılı fiyatı olarak 50 TL civarında bir seans ücreti tutmaktadır.

Ortalama olarak ta yüz şekil yapısına bağlı olarak ta bu işlem 3-5 seans arasında sürmektedir. Bu işlem sizin alındaki kıllarınızın boyutu kalınlığı ve çokluğuna bağlı olarak seans ücreti artmakta ve azalmaktadır.

Aynı zamanda favori civarındaki istenmeyen tüyleride sormanızdan kaynaklı olarak da bayan ve erkek olarak bu işlem çok farklı bir şekilde seans ve ücret tutmaktadır. Misal bayanlarda bu işlem daha kısa 2-4 seans arasında sürmekte iken erkeklerde bu işlem 4-6 seans arasında sürmektedir. Erkeklerin bu civardaki kıllarının çok kalın olması bu işlemin süresini uzatmakta en önemli rol oynamaktadır.

Daha Fazlası  Çene Altı Kılları İçin Lazer Epilasyon Fiyatı? Necla Hanım

Başka sorularınız için buraya tıklayarak başka sorular sorabilirsiniz. Sorularınız lütfen açıklayıcı bir şekilde sorunuz.

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git