Bıyık Etrafında Çıkan Kıllar? Esma Hanım

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

11 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 306 kez okundu.

Soru: Merhaba benim biyik sorunum var aslinda cok degil kenarlarinda 3 4 tane var oda cımbızla aldigim icin acaba bu siyah kokluler kaybolma ihtimali varmk ve ne kadar öğrenebilir miyim lütfen?

Cevap: Merhaba Esma Hanım. Lazer epilasyonda birçok bayan  arkadaşımız bıyık etrafında çıkan kıllardan şikayetçi olmaktadır.

Bıyık etrafında çıkan kıllar rahatsız edici olmakla birlikte birçok yönden kötü bir görünüme sahip olmaktadır. Bu kıl köklerine en güzel en kolay çözüm yolu lazer epilasyon ile mümkün olmaktadır.

Daha Fazlası  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Fiyatı

Kullanılan lazer epilasyon cihazı türüne bağlı olarak 2 ya da 3 seans aralığında kurtulmanız mümkündür. Bir diğer yöntem ise iğneli epilasyon yöntemidir.

Bahsettiğiniz üzere çok az sayıda var olan kıl kökleri iğneli epilasyon yöntemi ile kalın deri altına nüfuz ederek kıllardan kurtulmanızı sağlamaktadır.

İğneli epilasyonu birçok lazer epilasyon merkezi yanı sıra güzellik merkezleri aynı zamanda modern bayan kuaförleri de yapmaktadır.

Daha Fazlası  Alın Tüyleri için Lazer Epilasyon Seans Ücreti?
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git