Boğaz, Ense ve Kafa Bölgesi Lazer Fiyatı?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

6 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.339 kez okundu.

Soru: Hocam Boğaz, ense ve kafa bölgesi lazer epilasyon yaptırmak istiyorum fiyatı ve kaç seans sürer? cevaplarsanız sevinirim.

Merhaba değerli kullanıcım Serdal. 

Yöneltmiş olduğun sorunun cevabını vermeden önce bazı konulara değinmek istiyorum Serdal. Sormuş olduğun sorunu ele almadan önce boğaz ense ve  kafa bölgesinin ne kadar kıllanmaya sebep olduğunu öğrenmemiz gerekmektedir.

Çünkü sana vereceğimiz fiyat bilgisinin illere göre değişmesinden kaynaklı olarak ve kıllanmanın ne kadar derecede büyük olduğunu öğrendiğimiz taktirde kaç seansta müdahale edip sizi tamamen kıllardan kurtarabiliriz cevabını verebilirim ancak.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Sonrası Kese Yapılır Mı? Cazer Bey

Ancak genel itibari ile yanıma gelen hastalarımın çoğunluğuna uyguladığımız yöntem ve zamanı göze almak gerekirse ortalama 5-9 seans sürmektedir. Verdiğin bölgelerin ise her bir seans ücreti olarak KDV dahil 100 TL almaktayız.

Konuyu dahada toplamak gerekirse boğaz, ense ve kafa çevresinden ki kıllanmalardan 500-900 TL arasında kurtulmak mümkün gözükmektedir. Eğer maddi durumunuz el veriyorsa lazer epilasyon yaptırmak istediğiniz firma ile peşin ödeme ile anlaşırsanız daha ucuza bu işi halletmiş olursunuz.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Sonrası Kararma Oluyor Mu?

Not: Soru Soran arkadaşlardan tek ricam lütfen sorunuzu detaylı bir şekilde anlatarak sorunuz. Detaylı bir şekilde anlatılmayan sorular cevapsız kalmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Boğaz, Ense ve Kafa Bölgesi Lazer Fiyatı? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Üzgünbayan dedi ki:

    Merhaba hocam, 5 aydır lazer epilasyon gidiyorum, bitme garantili ve sınırsız olduğu için o firmaya başladım. Açıkçası beş seans girdim eskisi gibi değil kıllarım azalma oldu ama bu firma hakkında çok fazla şikayet ve yorumları okuyunca bütün hevesim kaçtı. Memnun kalan pek kimse yok gibi. Bu firmanın adı elenora kullandıkları makineler alexndrita değil birde dikkatimi çeken 20 yaşlarında kızlar yapıyo lazeri tüylerden geçtim sizce sağlığa zararlı mıdır ilerde sağlık sorunu yaşar mıyım acaba.

Sayfa başına git