Boğaz, Ense ve Kafa Bölgesi Lazer Fiyatı?

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Soru: Hocam Boğaz, ense ve kafa bölgesi lazer epilasyon yaptırmak istiyorum fiyatı ve kaç seans sürer? cevaplarsanız sevinirim.

Merhaba değerli kullanıcım Serdal. 

Yöneltmiş olduğun sorunun cevabını vermeden önce bazı konulara değinmek istiyorum Serdal. Sormuş olduğun sorunu ele almadan önce boğaz ense ve  kafa bölgesinin ne kadar kıllanmaya sebep olduğunu öğrenmemiz gerekmektedir.

Çünkü sana vereceğimiz fiyat bilgisinin illere göre değişmesinden kaynaklı olarak ve kıllanmanın ne kadar derecede büyük olduğunu öğrendiğimiz taktirde kaç seansta müdahale edip sizi tamamen kıllardan kurtarabiliriz cevabını verebilirim ancak.

Ancak genel itibari ile yanıma gelen hastalarımın çoğunluğuna uyguladığımız yöntem ve zamanı göze almak gerekirse ortalama 5-9 seans sürmektedir. Verdiğin bölgelerin ise her bir seans ücreti olarak KDV dahil 100 TL almaktayız.

Konuyu dahada toplamak gerekirse boğaz, ense ve kafa çevresinden ki kıllanmalardan 500-900 TL arasında kurtulmak mümkün gözükmektedir. Eğer maddi durumunuz el veriyorsa lazer epilasyon yaptırmak istediğiniz firma ile peşin ödeme ile anlaşırsanız daha ucuza bu işi halletmiş olursunuz.

Not: Soru Soran arkadaşlardan tek ricam lütfen sorunuzu detaylı bir şekilde anlatarak sorunuz. Detaylı bir şekilde anlatılmayan sorular cevapsız kalmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 114 kez okundu.
Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git