Erkek Özel Bölge Lazer Zararlı Mı? Umut Bey

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 742 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 9th, 2019 Saat 04:41 pm yapılmıştır

Soru: Merhaba hocam Ben Umut. Lazer epilasyonla ilgili bir sorun mevcut. lazer epilasyon Özel Bölgesine yaptırmak zararlı mıdır? değil midir? Bu konu hakkında düşüncelerinizi merak etmekteyim?

Cevap: iyi günler demekle başlamak istiyorum. Lazer epilasyon günümüzde hemen hemen kullanılmadığı alan bulunmamaktadır.

Hemen hemen her bölgede lazer epilasyon kullanılmakta ve kullanımı teknolojik olarak gelişmektedir. Şu anda uzun süredir kullanılan lazer epilasyon aletlerinin bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır .

Daha Fazlası  Yaz Aylarında Lazer Epilasyon Cihazları Kullanılır Mı?

20 yılı aşkın bir süredir kullanılan lazer epilasyon cihazlarının insann vücudunda oluşturduğu herhangi bir yan etki görülmemiş olup herhangi bir sakıncası olmadığı teyit edilmiştir. Yine de biz Doktorlar olarak lazer epilasyon cihazlarının hamilelerde kullanılmasını uygun görmemekteyiz.

Birçok bayanın sorduğu gibi, erkek hastalarım da sormaktır. Lazer epilasyonun Özel Bölgeye ya da diğer deyişle yumurtalıklara herhangi bir zararı var mıdır? Lazer epilasyon yaparken Özel Bölgeye yaptırmanız da herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Sonrası Çıkan Sivilceler? Kübra Hanım

Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken üstüne basarak söylüyorum gittiğiniz firmalarda kullanılan cihazların FDA onaylı olmasına dikkat ediniz. FDA Onaysız cihazlar Yani bir diğer deyişle Çin malı cihazlar insan vücuduna zarar vermektedir.

Bu sebeple uzun yıllardır araştırılan ve bu konu hakkında gerekli onaylı komite olan FDA onaylı cihazları kullanmanızı önemle rica olunur!! iyi akşamlar.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git