Göğüs Arası Lazer Epilasyon Fiyatı

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

10 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 629 kez okundu.

Son Güncelleme Temmuz 14th, 2017 Saat 12:05 pm yapılmıştır

Soru: Merhaba hocam Ben Gülen Gündüz merak ettiğim bir konu var göğüslerimin arasında aşırı derecede kıllanma mevcut acaba bu kıllanmalar kaç seansta biter ve seans ücreti ne kadardır?

Cevap: Merhaba Gülen bu soruyu sormandan dolayı teşekkür ederim tam da bu konu hakkında detaylı bir makale yazma hazırlığındayken senin sorunuda cevaplamak isterim. Göğüs arası bayanlarımızın en çok sıkıntı yaşadığı ve rahatsız olduğu bir bölge olarak karşımıza çıkmaktadır.

Göğüs arası tüylenmeler göz zevkini fazlasıyla bozmakla kalmayıp aynı derecede çirkin bir görüntü oluşturmaktadır. Bir çok bayan arkadaşımızın bu konuda araştırma yapmadan kullandıkları tüy dökücü kremler ve jilet benzeri ürünler ile göğüs arasındaki tüylenmelere müdahale etmesi sonucu daha sert ve koyu renkli tüylere merhaba demiş olmaktadırlar. Göğüs arası tüylenmeleri kendiniz çözmeden herhangi bir sağlık kuruluşu veya güzellik merkezine başvurmanız durumunda çok kısa sürecek sadece 2-3 seansta kurtulabileceğiniz göğüs arası kıllarınıza kendi müdahaleniz sonucunda daha uzun olan seanslarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Sonrası Deri Yanması? Elif Hanım

Sorunuza gelecek olursak aşırı derece kıllanmanın olduğunu söylemektesiniz. Bu bölgeyi tam olarak görmeden kaç seans süreceğini söylemek pek mümkün olmasa da benzer şekilde gelen hastalarımın sorunlarına benzeterek ortalama 4-7 seans süreceğini ve her seansın Ortalama 50 TL arasında tutacağını bildirmek isterim….

Tekrar Merhaba Diğer sorunun cevabını yeni bir konu açmak yerine burada cevaplayalım. Lazer ve iğneli epilasyon yaptırmadan önce vücut tipi ve vücudun bunu nasıl karşılayacağı konusu araştırılıp yapılmalıdır. Eğer her iki yöntemde uygun ise vücut tipinize lazer ile yaptırmanız daha uygun olmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git