İğneli Epilasyon Seans Fiyatı Nedir?

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
14 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 6.795 kez okundu.

Soru: Merhaba hocam Ben Ayşe acaba iğneli epilasyon seans fiyatlarını bizlere iletir misiniz.

Cevap: Merhaba değerli okurum Ayşe. İğneli Epilasyon diğer lazer epilasyon yöntemine oranla daha çok güzel sonuçlar vermekteydi. Ama zamanın elverişli olarak ilerlemesi ve teknolojinin kullanım oranının artmasıyla bu işlem daha uygun hale gelmektedir.


Bir kaç yıl öncesine kadar iğneli epilasyon yönteminin lazerden başarılı olduğunu söyleyen biz doktorlar şuan ise lazer epilasyon yöntemlerinin daha avantajlı ve ağrısız olduğunu sizlere söylemek istiyoruz.


Yeni çıkan lazer epilasyon cihazlarının buz etkisiyle tüylerden kolay ve ağrısız bir şekilde kurtulmanızı sağlamalarından dolayı daha çok tercih sebebi olmakta ve ilgi odağı haline gelmektedir.


Konuyu çok dağıtmadan istemiş olduğun seans fiyatları normal lazer epilasyon fiyatları ile hemen hemen aynı olmaktadır ve fiyat listesini aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin. Sağlıklı günler dilerim..


2017 İğneli Epilasyon Seans Ücreti

KADIN ERKEK
Bölge Seans Fiyatı Bölge Seans Fiyatı
Tüm Vücut 600 TL Tüm Vücut 1000 TL
Koltuk Altı 50 TL Kaş Arası 50 TL
Yarım Alt Bacak 290 TL Ense 58 TL
Tam Bacak 400 TL Genital 382 TL
Genital  Bölge 150 TL Göğüs 382 TL
Tüm Yüz 100 TL Sakal Üstü 75 TL
Bıyık 50 TL Göğüs ve Omuz 550 TL
Bikini 75 TL Omuz 250 TL
Çene 50 TL Sırt ve Omuz 600 TL
Yarım Kol 200 TL Sırt 450 TL
Göbek 50 TL Tüm Kol 300 TL
Göğüs Arası 50 TL Boyun 50 TL
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git