İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


İğneli Epilasyon Seans Fiyatı Nedir?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

14 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 11.430 kez okundu.

Soru: Merhaba hocam Ben Ayşe acaba iğneli epilasyon seans fiyatlarını bizlere iletir misiniz.

Cevap: Merhaba değerli okurum Ayşe. İğneli Epilasyon diğer lazer epilasyon yöntemine oranla daha çok güzel sonuçlar vermekteydi. Ama zamanın elverişli olarak ilerlemesi ve teknolojinin kullanım oranının artmasıyla bu işlem daha uygun hale gelmektedir.


Bir kaç yıl öncesine kadar iğneli epilasyon yönteminin lazerden başarılı olduğunu söyleyen biz doktorlar şuan ise lazer epilasyon yöntemlerinin daha avantajlı ve ağrısız olduğunu sizlere söylemek istiyoruz.


Yeni çıkan lazer epilasyon cihazlarının buz etkisiyle tüylerden kolay ve ağrısız bir şekilde kurtulmanızı sağlamalarından dolayı daha çok tercih sebebi olmakta ve ilgi odağı haline gelmektedir.

Daha Fazlası  Yüzde Oluşan Akne ve Boşluklar Lazer Tedavisi Mümkün mü?

Konuyu çok dağıtmadan istemiş olduğun seans fiyatları normal lazer epilasyon fiyatları ile hemen hemen aynı olmaktadır ve fiyat listesini aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin. Sağlıklı günler dilerim..


2017 İğneli Epilasyon Seans Ücreti

KADINERKEK
BölgeSeans FiyatıBölgeSeans Fiyatı
Tüm Vücut600 TLTüm Vücut1000 TL
Koltuk Altı50 TLKaş Arası50 TL
Yarım Alt Bacak290 TLEnse58 TL
Tam Bacak400 TLÖzel Bölge382 TL
Özel Bölge  Bölge150 TLGöğüs382 TL
Tüm Yüz100 TLSakal Üstü75 TL
Bıyık50 TLGöğüs ve Omuz550 TL
Bikini75 TLOmuz250 TL
Çene50 TLSırt ve Omuz600 TL
Yarım Kol200 TLSırt450 TL
Göbek50 TLTüm Kol300 TL
Göğüs Arası50 TLBoyun50 TL
Daha Fazlası  Hamileyken Epilasyon Aleti Kullanılır Mı?
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git