Kirpik Ekimi Fiyatı? Zübeyde Karaduman

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
21 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 325 kez okundu.

Soru: Merhaba hocam kirpik ekimi yaptırmak istiyorum da bütçeme uyup uymaması konusunda sizlerden ortalama bir fiyat alabilir miyim?

Cevap: Op. Dr. Recep KAYA
Merhaba değerli arkadaşım. Kirpik ektirmeye ilk önce karar vermeden önce kaliteli ve işini düzgün yapan kliniklerin araştırılması gerekmektedir. Kirpik ekimi işleminin fiyat olarak hiç bir şekilde öneminin olmaması daha çok kirpik ekiminin düzgün yapılması

gerekmektedir.

Kirpik ekimi yaptırmak isteyen hastalarımızın ense kökünden veya kasık bölgesinden alınan kıllar ile kirpik ekimi yapılmaktadır. Bu bölgelerden alınan kıllar sayesinde ömür boyu dökülmeyen kirpiklere sahip olmanızı sağlamaktadır. Bu bölgelerden alınıp kirpiğe ekilen kıllar ortalama 60-70 adet kıl kökünün göz kapağına paralel olarak yerleştirilip ekilir.

Kirpik ekimi yapan hastalarımızın ortalama iyileşme süresi genel olarak 6-8 gün sürmekte ve ekim işleminden 2 saat sonra günlük işlemlerini yapabilmektedirler.

Kirpik Ekimi Fiyatı

Sözü çok uzatmadan kirpik ekimi fiyatları il il değişse de ortalama olarak bu fiyat 2000-3000 TL arasında değişmektedir. Sağlıklı günler dilerim.

Kirpik Ekimi Nasıl Yapılır ? Video

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git