Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılmaz? Deniz Hanım

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
13 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 409 kez okundu.

Soru: Merhaba hocam 18 yaşındayım lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ama neredeyse vücudumun tümü istenmeyen tüylerle kaplı acaba lazer epilasyon hangi bölgelere yapılmaz? İkinci sorum ise tüm vücut ortalama fiyat nedir?

Cevap: Merhaba Deniz Hanım. İnsan vücudunun yapısal farklılıklar sebebiyle bazısında hiç kıl olmazken bazısında ise çok fazla kıl olması olasılık sebebidir. Geçmiş yıllar da bu olaya çözüm sadece ağda, ip ve jilet gibi çözümler sunulurken şuan da bu istenmeyen kıllara lazer epilasyon ile kalıcı olarak bir çözüm sunmak mümkündür.

Yaşınızın da genç olması sebebi ile lazer epilasyon yaptırmanız sizin için herhangi bir ters etki göstermemesi ile birlikte kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Lazer epilasyonun en güzel yanlarından birinin bilindik herhangi bir yan etkisinin olmamasından kaynaklı olarak vücudunuzun hemen hemen her bölgesinde kullanmanızda sakınca bulunmamaktadır.

Lazer epilasyon da tek kural olarak geçen “göz ve göz çevresi” üzerinde kesinlikle uygulanması hem yasak hemde zararlıdır. Bu sebepledir ki göz ve göz çevresine lazer epilasyon yapılmamalı ve lazer epilasyon yapılırken kesinlikle ama kesinlikle koruyucu gözlük takılması gerekmektedir.

Bir diğer sorunuza gelecek olursam Tüm vücut lazer epilasyon paket fiyat olarak firmalardan anlaşmanız sonucu ile ortalama olarak 2000 TL gibi bir fiyata 8 seanslık lazer epilasyon paketi yaptırabilirsiniz. Dilerseniz de 2200 gibi bir fiyata ise Kredi kartına 9 taksit avantajından yararlanabilirsiniz. Ortalama olarak hesaplarsak tüm vücudunuz üzerinden yapacağınız lazer epilasyon sonucunda kaliteli bir firma aracılığı ile hemen hemen tüylerinizin %80-85 gibi bir oranından kurtulabilirsiniz. Sağlıklı tüysüz günler dilerim. Opr. Dr. Recep Kaya

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git