Lazer epilasyon seansı için ücret nedir?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

7 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.177 kez okundu.

Son Güncelleme Ağustos 2nd, 2017 Saat 02:27 pm yapılmıştır

Soru: Lazer epilasyon seansı için ücret nedir acaba?

Merhaba değerli okuyucum Şule Ar.

Cevap: Şule Hanım ilk olarak hangi bölgenize lazer epilasyon yaptırmak istediğinizi bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Ben yine de genel olarak tüm bölgeler hakkında bilgi vermek istiyorum. Lazer epilasyon yapacağınız bölgenin durumuna bağlı olarak seans ücretleri ve seanslar değişmektedir.

Seans ücretlerini ve seans süresini bir diğer etkileyen en önemli etken ise bölgenin tüylenme durumudur. Aşırı derecede tüylenmeye sebep olan bölgelerde en büyük sorun aşırı derecede tüyün kalınlaşmasıdır.

Daha Fazlası  Soru: Makat Kılları Kesilmesi Gerekli Midir? Nasıl Temizlenir?

Lazer epilasyon seansı için ücret nedir

Vücut tipi ve ten rengi de en büyük etkenler arasında yerini almaktadır. Beyaz tenli insanlarda yer alan ve koyu bir kıllanma seans süresini uzatmaktadır. Normal kıllanmadaki bir insanda 5 seans süren lazer epilasyon kalın ve sık kıllanmaya paralel olarak seans süresini 8-10 seansa kadar çıkarmaktadır.

Lazer epilasyon seans fiyatları için Buraya Tıklayınız…. ve hem bayan hem erkek için farklı şekilde sunulan seans fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sadece bayanlar için lazer epilasyon fiyatına ise aşağıda size sunduğum tabloda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken bir konu ise fiyatlar ortalama olarak ele alınan fiyatlardır. Siz yine ilinizde bulunan lazer epilasyon merkezlerine uğrayarak bir kaç yerden fiyat almanız daha uygun olacaktır.

Daha Fazlası  Yüzdeki Benlere Lazer Tedavisi Yapanlar? Hamza Bey
KADIN
BölgeSeans Fiyatı
Tüm Vücut600 TL
Koltuk Altı50 TL
Yarım Alt Bacak290 TL
Tam Bacak400 TL
Özel Bölge  Bölge150 TL
Tüm Yüz100 TL
Bıyık50 TL
Bikini75 TL
Çene50 TL
Yarım Kol200 TL
Göbek50 TL
Göğüs Arası50 TL
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git