Lazer epilasyon seansı için ücret nedir?

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
7 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 833 kez okundu.

Soru: Lazer epilasyon seansı için ücret nedir acaba?

Merhaba değerli okuyucum Şule Ar.

Cevap: Şule Hanım ilk olarak hangi bölgenize lazer epilasyon yaptırmak istediğinizi bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Ben yine de genel olarak tüm bölgeler hakkında bilgi vermek istiyorum. Lazer epilasyon yapacağınız bölgenin durumuna bağlı olarak seans ücretleri ve seanslar değişmektedir.

Seans ücretlerini ve seans süresini bir diğer etkileyen en önemli etken ise bölgenin tüylenme durumudur. Aşırı derecede tüylenmeye sebep olan bölgelerde en büyük sorun aşırı derecede tüyün kalınlaşmasıdır.

Lazer epilasyon seansı için ücret nedir

Vücut tipi ve ten rengi de en büyük etkenler arasında yerini almaktadır. Beyaz tenli insanlarda yer alan ve koyu bir kıllanma seans süresini uzatmaktadır. Normal kıllanmadaki bir insanda 5 seans süren lazer epilasyon kalın ve sık kıllanmaya paralel olarak seans süresini 8-10 seansa kadar çıkarmaktadır.

Lazer epilasyon seans fiyatları için Buraya Tıklayınız…. ve hem bayan hem erkek için farklı şekilde sunulan seans fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sadece bayanlar için lazer epilasyon fiyatına ise aşağıda size sunduğum tabloda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken bir konu ise fiyatlar ortalama olarak ele alınan fiyatlardır. Siz yine ilinizde bulunan lazer epilasyon merkezlerine uğrayarak bir kaç yerden fiyat almanız daha uygun olacaktır.

KADIN
Bölge Seans Fiyatı
Tüm Vücut 600 TL
Koltuk Altı 50 TL
Yarım Alt Bacak 290 TL
Tam Bacak 400 TL
Genital  Bölge 150 TL
Tüm Yüz 100 TL
Bıyık 50 TL
Bikini 75 TL
Çene 50 TL
Yarım Kol 200 TL
Göbek 50 TL
Göğüs Arası 50 TL
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git