Lazer Epilasyon Sonrası Deri Yanması? Elif Hanım

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
4 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 500 kez okundu.

Soru: Lütfen bana yardımcı olun. 3 ay önce alexandrite lazer epilasyon sırasında bacaklarımı yaktılar. Doktor kliniği ama işlemi estetisyen yaptı, işlem öncesi doktoru hiç görmedim. Geçer diye eve yolladılar. Sonrasında bir krem önerdiler onu eczaneden alıp devamlı kullandım ama kırmızılıklar geçtikten sonra kabuklandılar, kabuklar döküldükten sonra da bembeyaz deri geldi. Renk eşitsizlikleri var şuan, bu izler geçer mi renk eşitlenir mi? İyileştirmek için ne yapabilirim? Dava etsem kazanma ihtimalim nedir? Nasıl bir süreç izlemek lazım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Cevap: Merhaba Elif hanım. Öncelik olarak bazı zamanlarda istenmeyen durumlar oluşması çok normal olarak karşılanmaktadır. Ama işlemi yapan kişilerin daha profesyonel olmalarını beklerdim. Ben hastalarıma genel itibari ile lazer epilasyon yapmadan önce, ufak bir bölgede deneme atışı yaparak bir hafta sonra gelmelerini isterim. Bu sebeple vücutta oluşabilecek herhangi bir sorunun hemen önüne geçmiş oluruz. Her insanın farklı şekilde alerjik reaksiyon göstermesi beklenemez. Bu sebeple dava etmeniz durumunda kazanmanız çok olası durmaktadır. Bir diğer söyleyeceğim ise vücudunuzda ki renk eşitsizliğini bir bronzlaştırıcı krem alarak bir kaç gün içerisinde çözebilirsiniz, bence üzülmenize gerek kalmayacaktır. İyi günler dilerim.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git