İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Sonrası Kese Yapılır Mı? Cazer Bey

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

24 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 97 kez okundu.

Soru: Merhaba Hocam ben Şanlıurfadan Cazer Aslen Suriye uyrukluyum bir sorum olacaktı. Ben Lazer epilasyon yaptırdıktan 2 gün sonra arkadaşlarla hamama gideceğiz. Ve hamamda kese yapma gibi bir durum olursa yapabilir miyim? Cevabınızı bekliyorum?

Cevap: Merhaba arkadaşım. İlk olarak lazer epilasyon sonrası kese yapmanın bilinen hiçbir sorunu yoktur sadece, lazer epilasyondan hemen 2 gün sonra kese yaptırmak cildinizi yakabilir. Eğer bu acıya dayanabileceğinizi düşünüyorsanız. Bence sorun olmayacaktır. Ama üzerinden 10-15 gün geçtikten sonra istediğiniz tüm işlemleri sıkıntısız yapabilecek duruma gelirsiniz.

Daha Fazlası  Yüzümdeki Tüylerden Nasıl Kurtulurum? Narin Hanım

Lazer Epilasyon Sonrası Kese Yapılır Mı? Cazer BeyLazer epilasyon sonrası genellikle kese hamam gibi durumlar sıcak bir ortam oluştuğu ve derinin gözenekleri açıldığı için fazla aşırı bir yanma hissi uyandırdığından yanma durumuna dayanabilecek derecede bir acıya dayanabilecek herkesin kendi sorumluluğundadır.

Lazer epilasyon sonrası yanma durumunu tarif edebilecek olsam güneş yanığı derim, eğer güneş yanığına dayanabilecekseniz neden olmasın. Konu biraz uzatılıp ve karıştırılıp soruldu ama, genel olarak cevap vermem gerekirse; Lazer epilasyon sonrası kesenin acısına dayabilirseniz herhangi bir sorun oluşturmayacaktır. Lazer Epilasyon sonrası kese yaptırmanın herhangi bir sakıncası yoktur.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git