Lazer Epilasyon Sonrası Kıl Tekrar Çıkar Mı?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

6 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 1.284 kez okundu.

Soru: merhaba hocam Lazer ile epilasyon yapıldığında kıl tekrar çıkar mı?

Cevap: Merhaba Ali Soysal lazer epilasyon  birçok konuda ele aldığımız zamsn bariz bir şekilde ağda, jilet,  epilatör, tüy azaltıcı krem gibi konularda tekrar tekrar kılların daha kalın çıkmasını engellemek de ve bariz şekilde azalmasına yardımcı olmaktadır.

Nitekim lazer epilasyon sağlıklı bir şekilde faydalanabilmeniz için ilk önce bilinmesi gereken konu vücut tipinize göre kullanılan lazer epilasyon cihazı dır. Vücut tipinize aykırı olarak kullanılan lazer epilasyon cihazları Fayda sağlamanın aksine daha çok zarar sağlamaktadır.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Sonrası Kararma Oluyor Mu?

Kılların daha az çıkmasını engelleyip daha çok çıkmasına ya da geçici bir süre kıllanmanın azalmasına sebep olmaktadır. Vücut tipine uygun bir şekilde kullanılan lazer epilasyon cihazları vücuda tam bir şekilde uyumlu olup kılların tekrar nükse etmesini engellemektedir.

Seçeceğiniz kaliteli lazer epilasyon firması bu konularda uzmanlık göstermiş olup hangi vücut tipine hangi lazer epilasyon cihazının daha faydalı olduğunu bilmesi gerekmektedir. Nitekim merdiven altı diye tabir ettiğimiz 2 günlük firmaların tercih edilmemesi en büyük sebepleri arasında yer almaktadır.

Daha Fazlası  Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer? Merve Hanım

Sadece tek bir lazer epilasyon cihazı bulundurması ve ayrıca vücut tipine göre hangi lazer epilasyon cihazının daha faydalı olduğunu bilmemektedirler.

Çünkü bir vücuda uygun olan lazer epilasyon cihazının tenin üzerinde değerlendirilmesi uzun uğraşlar ve süreçler gerektirmektedir. Bu ise esnaf ağzı ile söylediğimizde ustalık diye tabir ettiğimiz bir olguyu oluşturmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git