Lazer Epilasyon Genital Bölgeye Zarar Verir Mi? Pınar Hanım

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
5 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 545 kez okundu.

Soru: Merhaba Hocam. İsmim Pınar İstanbulda yaşıyorum kafamı karıştıran ve beni oldukça zor duruma düşüren bir konu hakkında sizlere bir soru sormak istiyorum . Son 1 yıldır genital bölgemde aşırı derecede beni rahatsız eden kıllar için lazer epilasyon yaptırıyorum. Acaba yaptığım bu lazer hizmeti genital bölgena zarar verir mi?

Cevap: Merhaba değerli okuyucum Pınar. Evlenmeden önceki durumlarda tüm genç kızlarımızın en büyük sorunu olan genital bölge olayına değinmişsiniz sizde. Kızlık zarı gerçekten önem gerektiren vede duygusal açıdan sağlam olması gerektiren ve kocana sakladığın en önemli koruman gerektiren özel bölgen hakkında bu kadar düşünceli olman beni gerçekten çok sevindirdi.

Şimdi aslında sorumuza geçmek gerekirse. Bir çok bayanın evlenmeden önce genital bölgesin deki kıllardan sorun yaşamakta ve keşke olmasa demektedir. Aslında o bölgede çıkan kılların az miktarda olması herhangi bir soruna sebep olmamaktadır. Ama nitekim yinede görüntü açısından estetik bir görüntü isteyen arkadaşlarımızın kıllarından kurtulmak için denediği en önemli yöntem lazer epilasyon olmaktadır. Tabi her ne hikmetse lazer epilasyon yaptırmadan önce bir çok arkadaşımızın aklına bir takım sorular gelmektedir. Lazer epilasyon hormonlara zarar verir mi? lazer epilasyon kısır yapar mı? lazer epilasyon genital bölgena zarar verir mi? gibi sorular sordurmaktadır.

Tabi bilinen herhangi bir şekilde Lazer epilasyon cihazlarının genital bölgena kesinlikle ama kesinlikle bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. 

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git