Soru: Bacak Lazer Epilasyon Yanma Korku ve Zarar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

1 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 131 kez okundu.

Soru: Hocam ben 18 yaşındayım bacaklarında asiri killanma oldu epilasyon yaptırmak istiyorum ama korkuyorum? Bacaklarim da yanma olur diye yada bilinçsiz kişiler bacaklarima zarar verirler diye epilasyon yapmak istemiyorum ama ya killarimdan kurtulamazsam yan etkilerinden korkuyorum hocam bana bilgi verir misiniz saygilarımla?

Cevap: Merhaba arkadaşım lazer epilasyonun ilk olarak ne işe yaradığını bilmek gerekir. Lazer epilasyon kalıcı olarak istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemidir. Bu sebeple lazer epilason yaptırmak diğer yöntemlere nazaran daha güvenli ve daha kalıcı çözümler sunmaktadır.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılmaz? Deniz Hanım

Lazer epilasyonda en kesin çözüm yeri bacaklardır. Bacakların yapısı gereği yapılan lazer epilasyonların hemen hemen %99 oranında kesin çözümler sunmaktadır. Bu sebeple lazer epilasyon yaptırırken ilk olarak yaptıracağın firmanın kaliteli bir firma olmasına dikkat etmen gerekmektedir. Kaliteli lazer epilasyon yapan firmalar oldukça azdır. Çevrende ve internet ortamında araştırarak bunları bulman gerekmektedir.

Daha Fazlası  Soru: Arzum 5040 Lazer Epilasyon Aleti Kılları Yok Etmiyor Mu?

Diğer konu ise bacaklarda oluşacak yanma duygusunu gidermek için lazer epilasyon jeli kullanarak bu sorunu giderebilirsiniz. Diğer konu ise yan etki konusunu ele almak gerekirse; hemen hemen lazer epilasyonun bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git