Soru: Trafik Kazası Sonucu Burnumda Oluşan Yara Lekesi Geçer Mi?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

25 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 95 kez okundu.

Soru: Merhaba hocam. Bundan 10yıl önce trafik kazası geçirdim. Burnum kırıldı ve burnumun üzerinde yara izi oluştu.Oluşan bu yara kahve rengi leke şeklinde bir yara acaba lazer bu yaranın geçmesine imkan sağlar mı?

Cevap: Merhaba geçirmiş olduğunuz bu trafik kazası için çok geçmiş olsunlarımı sunarım. Nitekim böyle bir elzem durum yaşamanız çok acı.

Daha Fazlası  Yüz Bölgesi Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Lazer ile bir çok lekenin giderildiği aşikardır. Lazer cihazları bu gibi durumlarda neredeyse %60’a varan  çözümler sunmaktadır. Bu tedavi yöntemleri ile bir çok açıdan çözüm bulunmakta ve bu durumda sağlığınıza bir önceki yaşantınıza dönmenizi sağlayacaktır.

Lazer cihazları burun üzerindeki lekeye yada yüzdeki kahverengi lekelerde en etkili şekilde çözüm sağladığı türdür. Ama lekenin keşke durumunu tam anlamıyla görebilmem adına paylaşmanız yararınıza olacaktır.

Daha Fazlası  Bıyık Etrafında Çıkan Kıllar? Esma Hanım
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git