Yaz Aylarında Lazer Epilasyon Cihazları Kullanılır Mı?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

31 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 534 kez okundu.

Soru: Merhaba hocam iyi günler. Bu lazer epilasyon cihazlarını yaz aylarında kullanmamız sorun olur mu?

Cevap: Merhaba diyerek sorunun cevabına başlamak istiyorum değerli okurum. Yaz aylarında en büyük sorun olarak karşımıza çıkan istenmeyen tüyler farklı farklı sorunlara sebep olmaktadır.


Bir takım arkadaşlarımızın ise her zaman çekindiği ve sormaktan utandığı bir konu olan lazer epilasyon ise gün geçtikçe artmakta ve utangaçlık seviyesi dediğimiz seviyelerden çıkmaktadır.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılmaz? Deniz Hanım

Sorunu aslında cevabını çok uzatmadan vermek gerekirse yaz aylarında lazer epilasyon yaptırmanın herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır.


Ama eğer ki lazer epilasyon yaptırdıktan sonra herhangi bir yanma hissi yaşamak istemiyorsanız genel itibari ile ikindi vakti lazer epilasyon yaptırabilir ve bir sonraki güne rahat bir şekilde başlayabilirsiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Yaz Aylarında Lazer Epilasyon Cihazları Kullanılır Mı? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Recep dedi ki:

    on numara konu

  2. Recep dedi ki:

    teşekkürler

Sayfa başına git