Yüz Bölgesi Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

16 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 351 kez okundu.

Soru: Yüz bölgesi lazer epilasyon kaç seans sürer hocam cevaplar mısınız?

Cevap: Bir çok arkadaşımızın hem erkek hem bayan en sıklıkla lazer epilasyon yaptığı bölgelerden biri yüz bölgesi olmaktadır. Yüz bölgesi bir çok kişi tarafından en çok tercih edilen ve kılların en çok göz önüne geldiği bölge olduğundan dolayı hem erkek hem bayan arkadaşlarımızın ilk olarak yaptırdığı bölgedir.

Yüz bölgesi lazer epilasyon hangi bölgeleri kapsar?

  • Çene
  • Boyun
  • Bıyık
  • Sakal
  • Yanak Üstü
  • Favori
  • Ense
  • Kaş
  • Burun bölgelerinden oluşmaktadır.
Daha Fazlası  Yüzdeki Yara İzleri İçin Lazer Epilasyon

Yüz Bölgesi Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Yüz bölgesi lazer epilasyonu yapılan bölgede oluşacan kıl miktarına göre değişmektedir. Kaliteli bir lazer epilasyon cihazı ve profesyonel kişilerin ellerinde bu işlem 5-7 seansta bitmektedir.

Soru: Hocam Bacaklarımda Daha Fazla Kıl Olmasına Rağmen Daha Kısa Sürdü?

Yüz Bölgesi Lazer Epilasyon Kaç Seans SürerGeçenlerde bu konu üzerinde bir arkadaş ile sohbet ederken, arkadaşın bana sorduğu soru bu konu ile tam alakalı olmaktadır. Hocam bacak bölgem daha geniş e daha fazla kıl olmasına rağmen yüz bölgemden daha kısa sürdü sorusuydu. Ben ise müşterime yüz bölgesi ile bacak bölgesinin daha farklı yapılarda olduğu, yüz bölgesinin daha titiz ve özverili olarak çalışmamız gerektiğini bildirmek zorunda kaldım. Bacak bölgesinde ara ara noktalarda kıl olması göze çarpmazken, yüz bölgesinde çıkıcak yada gözden kaçacak en ufak kılın bile önem taşıdığını bilmek gerekir.

Daha Fazlası  Yüzümdeki Tüylerden Nasıl Kurtulurum? Narin Hanım

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git