Yüzdeki Yara İzleri İçin Lazer Epilasyon

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
8 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 154 kez okundu.

Soru: Oglumun yuzunde yara izleri var lazer yapilabilirmi izleri yok etmek icin .kendisi uzman cavus yapiliyorsa gunese cikmasi zararli olurmu ?

Cevap: Merhaba ilk öncelik olarak. Lazer epilasyon günümüzde her konuda çözüm sağlamaktadır. Bunlar içerisinde kıl köklerinden kurtulmak, Ben lekelerine çözüm bulmak, yara lekelerini yok etmek ve göz ameliyatlarında astigmat, hipermetropve ve  miyop gibi göz problemleri ne çözüm bulmaktadır.

Sitemizde ilk olarak lazer kullanımı olarak çözüm sunmaktadır. lazer epilasyon ile var olan yanık, çizik, bıçak yaralarına en kolay şekilde çözüm sunmaktadır. Bunları basit ağrısız acısız bir şekilde çözüm sunarak hastanın rahatsız olduğu bölgesindeki sorunu çözmektedir.

En önemli etken olarak karşımıza lazer epilasyon sonrası güneşlenme çıkmaktadır. Lazer epilasyon ve  Güneş birbiriyle çok ters orantılıdır. Çünkü Güneş lazer epilasyon sonrasında vücudun incelmiş Derisine nüfuz ederek zarar görmesini sağlamaktadır ya da bir diğer deyişle leke bırakmaktadır.

Bu sebepledir ki lazer epilasyon sonrası kesinlikle güneşe çıkılmamalıdır. Var olan işlerinizi Güneş batımından sonra halletmeniz önerilmektedir. teşekkür ederim

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git