Philips Satinelle Epilatör Nasıl Kullananlar?

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
21 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 165 kez okundu.

Şimdi geçmişteki tüm epilatörleri unutun bence. Artık kalite, sağlamlık, rahatlık ve kesin sonuç sunan Philips epilatörümüzü deneme imkanı bulduk. Ürünü internet üzerinden kargo dahil 80 TL olarak elimize ulaştı.

Ürünün kalitesi ve ucuzluğu ile bizlere kendini hissettiriyor. Ürünün kendi internet sitesinde yer alan açıklamada dört haftaya varan pürüzsüzlük sunduğunu belirtiyor.

Tabi bizde deneylim dedik ve denememiz sonucunda ürün gerçekten dediği gibi bizde 3 haftaya varan bir pürüzsüzlük sürdü. Belki daha fazlada sürebilirdi ama daha öncesinde bizim jiletle almamız ürünün biraz daha erken çıktığını söyleyebiliriz.

Ürünün çok ama çok hassas cımbızları sayesinde hiçbir şekilde derimizi çekmiyor sadece kılları tutup çekiyor. Ve neredeyse gözlerimizin görmediği tüyleri bile çekiyor. Ürünün yıkanabilir bir özelliğe sahip olması ile birlikte aynı zamanda iki ayrı hız ayarı bu üründe sizleri bekliyor.

Hadi Birazda Kullanıcı Yorumlarını İnceleyelim…

Tuğçe Hanım : Uzun süren araştırmalarımın sonucu yorumlara güvenerek aldım. Epilasyon aletleri arasında öncü olan markadan daha iyi. 20 dakikada işimi bitirdim. Ürünün hafif olması konusunda tereddüt etmiştim ama elimden düşürmediğim sürece sorun olacağını sanmıyorum. Fiyatı çok uygun.

Ayşe Hanım : Ürün gerçekten çok çok güzel. Evet sesi biraz fazla ama işlevi harika. Kesinlikle tavsiye ederim ?

Yasemin Hanım : Almak konusunda tereddüt edenlere de kesinlikle hiç düşünmeden almalarını tavsiye ediyorum. gayet güzel ve başarılı.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git