Cryos Soğutucu Sprey Epilasyonda Kullanılır mı? Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 89 kez okundu.

Geçen ay muayene sırasında bir arkadaşım Cryos Soğutucu Sprey çantasından çıkarıp lazer yapacağım bölgeye sıktı. Şok olmam ve şaşırmamla birlikte ne yaptığını sorduğumda. İnternette araştırdığımda lazer epilasyon acısını hafiflettiği için kullandığını söyledi.

Şimdi Gelelim konumuza soğutucu spreyler lazer epilasyon uygulamasında kullanılmaz. Soğutucu sprey genellikle burkulma çarpma gibi durumlar için üretilmiştir. Derinin direk üst kısmını soğutup içten acının hafiflemesini sağlamaktadır.

Daha Fazlası  Jilong Dragon Sıvı Uyuşturucu Likit Sprey Kullanananlar Yorumlar Nasıl

Cryos Soğutucu Sprey Lazer Epilasyonda Kullananlar

Cryos Soğutucu Sprey Epilasyonda Kullanılır mı? YorumlarLazer epilasyon uygulamasında Cryos Soğutucu Sprey kullanmak gereksiz bir durum oluşturmaktadır. Eğer lazer epilasyon uygulamasında acının azalmasını istiyorsanız genellikle uyuşturucu sprey veya uyuşturucu kremleri tercih ediniz.

Cyros Soğutucu Sprey Halı Sahada Kullanılır Mı?

Evet zaten cyros soğutucu sprey genellikle halı saha müsabakalarında, tenis müsabakasında ve benzeri olaylarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Daha Fazlası  Dr. Numb Anestezik Uyuşturucu Krem Epilasyonda Kullananlar Yorumlar

Cryos Soğutucu Sprey Fiyatı?

Cryos Soğutucu Sprey internet ortamında çoklukla bulunmaktadır. Vede genellikle spor ile uğraşanlar kullamaktadır. Fiyat olarakta 400ml dev bir şişesi 40 TL gibi bir fiyata satılmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git