Diş Hekimlerinin Kullandığı Uyuşturucu Sprey Epilasyonda Kullanılır Mı?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 92 kez okundu.

Son Güncelleme Haziran 11th, 2020 Saat 04:22 pm yapılmıştır

Soru: Hocam Diş hekimlerinin Dişçilerin kullandığı uyuştucu spreyi epilasyon öncesi kullanabilir miyim.

Cevap: Diş hekimlerinin diğer adıyla dişçilerin kullandığı uyuşturucu spreyler ile epilasyon öncesi kullanılması mümkün değildir. Diş hekimlerinin kullandığı uyuşturucu spreyler mukozal  yüzeyleri uyuşturduğundan kaynaklı olarak deriyi uyuşturması beklenemez.

Bundan kaynaklı olarak diş hekimlerinin kullanmış olduğu bir kaç çeşit uyuşturucu sprey vardır. Bunlar aynı zamanda eczanelerde zaten satılmamaktadır. El altından illegal olarak elde edilmiş ürünleride kullanmanız uygun değildir. Gratis gibi firmalarda veet marka uyuşturucu sprey mevcut hemde uygun fiyata onu kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası  Vemcaine Uyuşturucu Sprey Epilasyonda Kullanılır mı? Kullananlar Yorumlar

Dişçilerin Kullandığı Uyuştucu Sprey Epilasyonda Kullanmak?

Dişçilerin kullanmış olduğu spreyler epilasyonda kullanılmamaktadır.

Bu konu tanıtmış olduğumuz Veet Ağda-Epilasyon Öncesi Uyuşturucu Sprey konusunu incelerseniz detaylı bilgi edebilirsiniz.

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git