İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Evol Topikal Uyuşturcu Krem Nasıl? Kulananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

11 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 144 kez okundu.

Evol topikal krem lazer epilasyon ve güzellik firmalarında oldukça sıklıkla kullanılan bir kremdir. Genel itibari ile cildin geçici olarak hissizleşmesini sağlayan bu krem. Uygulama bölgesinde sinir hücrelerini uyararak hissizleşmesini sağlar. Bu sayede o bölgede istediğiniz işlemi acısız ve konforlu bir şekilde yapılmasını sağlamaktaır.

Evol Uyuştucu Krem Kullanım Alanları

  • Kalıcı Makyaj işlemlerinde
  • Microblading işlemlerinde
  • Botoks-dolgu işlemlerinde
  • İğneli epilasyon işlemlerinde
  • Lazer Epilasyon işlemlerinde
  • Dövme sildirme işlemlerinde

Evol Topikal Uyuşturucu Krem Fiyatı?

Evol topikal krem 10gr. paketlerde ve 50 gr paketlerde satılmaktadır. Ortalama 80 TL civarında satılan 50gr paketleri bulunaktadır. Eğer dilerseniz sprey olan formülüde mevcuttur.

Daha Fazlası  Gold Bio Gel Uyuşturucu Topikal Krem Kullananlar Yorumlar

5 ml × 6 adet (1 kutu ) Paket türleri.
10 gr × 5 adet ( 1 kutu ) Paket türleri.
50 ml ( 1 kutu ) Paket türleri.
500 gr. Paket türleri.

Evol Topikal Krem Nasıl Kullanılır?

Evol topikal uyuşturucu krem oldukça basit bir kullanım şekli vardır. Uygulanacak bölgeyi temizleyip kuruttuktan sonra bir miktar kremi bölgeye uygulayınız. Bu şekilde 5 10 dakika bekledikten sonra bölgeyi temizleyip istediğiniz işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazlası  Veet Ağda-Epilasyon Öncesi Uyuşturucu Soğutucu Sprey Kullananlar Yorumlar

Editörün Yorumu

Tercih edilebilecek türde güzel bir ürün olmaktadır. Uyuşturucu krem kategorisinde işlem gören bu ürün hem güzellik merkezlerinde hemde bireysel olarak satılmaktadır. Bir çok güzellik merkezi ürünün 500gr formülü alarak işlemlerini yapmaktadırlar.

Evol Topikal Uyuşturcu Krem Nasıl? Kulananlar Yorumlar

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git